Ana sınıfındaki kıza yaptıkları iğrenç! 3 kız kardeşi hayattan soğuttu: "Beni bisikletin önüne oturttu, zorla dudağımdan öptü, kalçama vurdu"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ana sınıfındaki kıza yaptıkları iğrenç! 3 kız kardeşi hayattan soğuttu: "Beni bisikletin önüne oturttu, zorla dudağımdan öptü, kalçama vurdu" I_vote_lcap96%Ana sınıfındaki kıza yaptıkları iğrenç! 3 kız kardeşi hayattan soğuttu: "Beni bisikletin önüne oturttu, zorla dudağımdan öptü, kalçama vurdu" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ana sınıfındaki kıza yaptıkları iğrenç! 3 kız kardeşi hayattan soğuttu: "Beni bisikletin önüne oturttu, zorla dudağımdan öptü, kalçama vurdu" I_vote_lcap1%Ana sınıfındaki kıza yaptıkları iğrenç! 3 kız kardeşi hayattan soğuttu: "Beni bisikletin önüne oturttu, zorla dudağımdan öptü, kalçama vurdu" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ana sınıfındaki kıza yaptıkları iğrenç! 3 kız kardeşi hayattan soğuttu: "Beni bisikletin önüne oturttu, zorla dudağımdan öptü, kalçama vurdu" I_vote_lcap1%Ana sınıfındaki kıza yaptıkları iğrenç! 3 kız kardeşi hayattan soğuttu: "Beni bisikletin önüne oturttu, zorla dudağımdan öptü, kalçama vurdu" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ana sınıfındaki kıza yaptıkları iğrenç! 3 kız kardeşi hayattan soğuttu: "Beni bisikletin önüne oturttu, zorla dudağımdan öptü, kalçama vurdu" I_vote_lcap3%Ana sınıfındaki kıza yaptıkları iğrenç! 3 kız kardeşi hayattan soğuttu: "Beni bisikletin önüne oturttu, zorla dudağımdan öptü, kalçama vurdu" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ana sınıfındaki kıza yaptıkları iğrenç! 3 kız kardeşi hayattan soğuttu: "Beni bisikletin önüne oturttu, zorla dudağımdan öptü, kalçama vurdu"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Adana'da H.İ. (48) adlı kişinin eşinin yeğenleri olan 3 kız kardeşe yaptığı öne sürülen sapıklıklar mide bulandırdı. Mağdur kardeşlerden biri "İlkokul 1’inci sınıftayken beni ve oğlunu bisikletle okuldan aldı. Beni bisikletin ön tarafına oturttu. Özel bölgeme dokundu" diye konuştu. Bir diğer kardeş ana sınıfındayken H.İ.'nin kendi cinsel bölgesine dokundurttuğunu öne sürdü. H.İ. hakkında verilen mahkeme kararı nedeniyle kız kardeşler yıllardır huzur bulamıyor!

Ana sınıfındaki kıza yaptıkları iğrenç! 3 kız kardeşi hayattan soğuttu: "Beni bisikletin önüne oturttu, zorla dudağımdan öptü, kalçama vurdu" 18588947-728xauto

Çocukluklarından beri halalarının eşi H.İ.'nin sapkınlıklarına maruz kalan kız kardeşler hayattan soğudu. Önce hapis cezası alan H.İ. hakkında daha sonra beraat kararı verildi. Kardeşlerden T.Y., "Bu kişi dışarıda rahat bir şekilde dolaşıyor. Ben ve kardeşlerim ise dolaşamıyoruz. Biz hala korku içerisindeyiz. Her an karşıma çıkacakmış gibi hissediyorum" dedi. H.İ.'nin küçük yaştaki kızları zorla öpmekten kalçalarına vurmaya ve daha birçok iğrenç iddiaya dek yaptığı öne sürülenler mide bulandırdı.[size=18]Kozan ilçesinde ailesiyle birlikte yaşayan T. Y., 2018’de annesine, 7 yaşından 15 yaşına kadar halasının eşi H.İ.’nin cinsel istismarına uğradığını söyledi. Konuşmaya şahit olan T. Y.’nin o dönem 6 yaşında olan en küçük kız kardeşi E.Y. (12) de aynı kişinin bir süredir kendisine de cinsel istismarda bulunduğunu söyledi. Ardından ortanca kız kardeş S.Y. (17) de H.İ.’nin istismarına uğradığını anlattı. Anne Canan Y. (40) ertesi gün savcılığa şikayette bulundu. Şikayetin ardından gözaltına alınan H.İ., işlemlerinin ardından çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.
Ana sınıfındaki kıza yaptıkları iğrenç! 3 kız kardeşi hayattan soğuttu: "Beni bisikletin önüne oturttu, zorla dudağımdan öptü, kalçama vurdu" 640xauto
[/size]

"ZORLA DUDAĞIMDAN ÖPTÜ, BEN GİYİNİRKEN GİZLİCE SEYRETTİ"

[size][size]
Cumhuriyet Başsavcılığı’nın hazırladığı iddianamede mağdur 3 kız kardeşin ifadelerine dayanarak sanığın 'çocuğun cinsel istismarı', 'sarkıntılık suretiyle çocuğun cinsel istismarı' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçlarından yargılanması talep edildi. Adana 7’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen ilk duruşmada mağdur T. Y. ifadesinde, “Sanık, halamın eşi olur. Tam tarih hatırlamıyorum. Fakat ilkokul 1’inci sınıftayken beni ve oğlunu bisikletle okuldan aldı. Beni bisikletin ön tarafına oturttu. Özel bölgeme dokundu. Daha sonraki süreçte yıllar içerisinde defalarca kalçama dokunma, sarılma, zorla dudağımdan öpme, odamda giyinirken gizlice seyretme gibi eylemleri oldu. Bu durum 8 yıl sürdü” dedi.
[/size][/size]

"KALÇAMA VURUYORDU"

[size][size]
Mağdur S.Y. ise ifadesinde sanığın izin günlerinde evde olduğunu, çocuk odasına girip çıkarken dudağından öptüğünü, kalçasına vurduğunu, bilgisayardan kadınların göğüslerine baktığını gördüğünü, çıplak kadın resimleri ya da videosu izlediğini, bu tarz davranışlarının sayısını hatırlamamakla birlikte evde birileri olmayınca genellikle böyle şeyler yaptığını, utandığı için uzun bir süre annesine bunları anlatamadığını belirtti.
Ana sınıfındaki kıza yaptıkları iğrenç! 3 kız kardeşi hayattan soğuttu: "Beni bisikletin önüne oturttu, zorla dudağımdan öptü, kalçama vurdu" 640xauto
[/size][/size]

ANA SINIFINDAKİ KIZA SAPIKLIK İDDİALARI

[size][size]
Mağdur E.Y. ise sanığın kendisine sapıklıklar yaptığını, gösterilen resimlerden göğsünü kastederek o bölgelerine dokunduğunu, yine gösterilen resimlerden erkek cinsel organını kastederek sanığın o bölgelerini gördüğünü, dudağını ve yanağını öptüğünü, kendi cinsel bölgelerine dokundurduğunu ve daha ileriye gittiğini, bu olaylar yaşanırken ana sınıfına gittiğini, 6 yaşında olduğunu beyan etti.[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]