CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama geldi.Eski CHP avukatından para sayma görüntüleriyle ilgili gündem olacak çıkış! 'İlk defa duydum' dedi, AK Parti'den 'yalanınız batsın'tepkisi geldi
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama geldi.Eski CHP avukatından para sayma görüntüleriyle ilgili gündem olacak çıkış! 'İlk defa duydum' dedi, AK Parti'den 'yalanınız batsın'tepkisi geldi I_vote_lcap96% CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama geldi.Eski CHP avukatından para sayma görüntüleriyle ilgili gündem olacak çıkış! 'İlk defa duydum' dedi, AK Parti'den 'yalanınız batsın'tepkisi geldi I_vote_rcap 96% [ 915 ]
 CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama geldi.Eski CHP avukatından para sayma görüntüleriyle ilgili gündem olacak çıkış! 'İlk defa duydum' dedi, AK Parti'den 'yalanınız batsın'tepkisi geldi I_vote_lcap1% CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama geldi.Eski CHP avukatından para sayma görüntüleriyle ilgili gündem olacak çıkış! 'İlk defa duydum' dedi, AK Parti'den 'yalanınız batsın'tepkisi geldi I_vote_rcap 1% [ 7 ]
 CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama geldi.Eski CHP avukatından para sayma görüntüleriyle ilgili gündem olacak çıkış! 'İlk defa duydum' dedi, AK Parti'den 'yalanınız batsın'tepkisi geldi I_vote_lcap1% CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama geldi.Eski CHP avukatından para sayma görüntüleriyle ilgili gündem olacak çıkış! 'İlk defa duydum' dedi, AK Parti'den 'yalanınız batsın'tepkisi geldi I_vote_rcap 1% [ 6 ]
 CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama geldi.Eski CHP avukatından para sayma görüntüleriyle ilgili gündem olacak çıkış! 'İlk defa duydum' dedi, AK Parti'den 'yalanınız batsın'tepkisi geldi I_vote_lcap3% CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama geldi.Eski CHP avukatından para sayma görüntüleriyle ilgili gündem olacak çıkış! 'İlk defa duydum' dedi, AK Parti'den 'yalanınız batsın'tepkisi geldi I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama geldi.Eski CHP avukatından para sayma görüntüleriyle ilgili gündem olacak çıkış! 'İlk defa duydum' dedi, AK Parti'den 'yalanınız batsın'tepkisi geldi

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Dün akşam saatlerinde sosyal medyada yayılan CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama gelirken İstanbul Başsavcılığı soruşturma başlattı. Çok konuşulan görüntülerin ardından CHP'nin eski avukatı Mustafa Kemal Çiçek'in çıkışı çok konuşuldu. AK Partili Ali Özkaya da 'yalanınız batsın' diye tepki gösterdi. İşte detaylar...

CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama geldi.Eski CHP avukatından para sayma görüntüleriyle ilgili gündem olacak çıkış! 'İlk defa duydum' dedi, AK Parti'den 'yalanınız batsın'tepkisi geldi 18584170-728xauto
Dün akşam saatlerinde sosyal medyanın gündemi CHP İstanbul İl Başkanlığı'nda çekilen görüntüler oldu. Videoda başrolde ise İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yakınlığıyla bilinen İBB Spor Kulübü Başkanı Fatih Keleş yer aldı. Keleş'in deste deste para saydığı görüntüler hem kulisleri hareketlendirdi hem başsavcılığı harekete geçirdi. Olayın gündem olmasının ardından CHP'den açıklama geldi. Ancak konuyla ilgili yapılan peş peşe açıklamalar devam etti.
 CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama geldi.Eski CHP avukatından para sayma görüntüleriyle ilgili gündem olacak çıkış! 'İlk defa duydum' dedi, AK Parti'den 'yalanınız batsın'tepkisi geldi 728xauto
CHP'de yeni gündem İBB İl Başkanlığı'nda çekilen görüntüler oldu. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun danışmanı İBB Spor Kulübü Başkanı Fatih Keleş'in yer aldığı görüntülerde deste deste para sayıldığı görüldü. Paraların ise genel başkanlık seçiminde delegelere ödendiği iddia edildi. Konuyla ilgili CHP İstanbul İl Başkanlığı açıklama yaptı.

CHP: GÖRÜNTÜLER 2019'A AİT

[size][size]

CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama geldi.Eski CHP avukatından para sayma görüntüleriyle ilgili gündem olacak çıkış! 'İlk defa duydum' dedi, AK Parti'den 'yalanınız batsın'tepkisi geldi 728xauto
CHP'nin açıklamasında şu ifadelere yer verildi:
Söz konusu görüntüler şu an Sarıyer ilçesi sınırlarındaki CHP İstanbul İl Başkanlığı binasının 2019 yılında satın alınmasıyla ilgilidir. Açıklamada sunulan evrak da bunun kanıtıdır. Evrakın düzenleme tarihi 9 Aralık 2019'dur. Güvenlik kamerası görüntüleri, her ne kadar 10 Aralık 2019'u gösterse de gerçek tarih evraktan da anlaşılacağı üzere 9 Aralık 2019'dur.
[/size][/size]

'İMAMOĞLU VURGUSU'

[size][size]
4,5 yıl sonra servis edilen görüntülern amacı kuşkusuz CHP ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik olumsuz algı yaratma çabasıdır. Hele hele 4,5 yıl önceki olayı 4 Kasım 2023 tarihinde yapılan CHP Kurultayı ile ilişkilendirmek eşyanın tabiatına aykıdır. Güvenlik kameraları görüntülerinin kayda alındığı yer CHP İstanbul İl Başkanlığı binası değil, mal sahibinin avukatı Gökhan Taşkapan'ın avukatlık ofisidir. Bu görüntüleri söz konusu avukatın bilgisi dahilinde sızdırıldığı alenidir."
[/size][/size]

ESKİ AVUKATTAN TEPKİ: İLK DEFA DUYDUM

[size][size]
Görüntülerin CHP’nin İl Binası alınırken çekildiği iddiasının ardından bir açıklamada Eski CHP Avukatı Mustafa Kemal Çiçek’ten geldi. Açıklamayı yalanlayan Çiçek, "Görüntülerdeki avukat arkadaşın ismini ilk defa duydum.
 CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama geldi.Eski CHP avukatından para sayma görüntüleriyle ilgili gündem olacak çıkış! 'İlk defa duydum' dedi, AK Parti'den 'yalanınız batsın'tepkisi geldi 1080xauto
Ben bu ismi hiç görmedim, duymadım. Eğer bu görüntüler binanın alım süreci içinde çekilse biz de bu tablonun içinde olurduk.” dedi.
[/size][/size]

AK PARTİLİ İSİMDEN TEPKİ: YALANINIZ BATSIN

[size][size]
 CHP İstanbul İl Başkanlığındaki para sayma görüntüleri bir anda gündem oldu. CHP'den açıklama geldi.Eski CHP avukatından para sayma görüntüleriyle ilgili gündem olacak çıkış! 'İlk defa duydum' dedi, AK Parti'den 'yalanınız batsın'tepkisi geldi 1080xauto
CHP'den yapılan açıklamaya AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili avukat Ali Özkaya'dan tepki geldi. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Özkaya, "Hay yalanınız batsın" dedi.

Özkaya'nın açıklamaları şu şekilde;

"Hay yalanınız batsın; sizin içinizde hiç mi Siyasi Partiler Kanunu bilen hukukçu ve mali müşavir yok." İfadelerini kullandı. Ayrıca Özkaya açıklamalarının devamında, "2820 sayılı SPK'nun 66/2.maddesi gereğince 2019 yılında YDO ile artırılmış haliyle bir kişinin siyasi partiye yapacağı bağışın en üst sınırı 54.566,27 TL'dir. Bu miktarın üstü bağış yasaktır. Bağışlar mutlaka onaylanmış makbuz mukabilinde olur.

Yine aynı Kanunun 116/1.maddesi gereğince Kanuna aykırı bağışta bulunan kişi ve bağışı kabul eden parti yetkilisi 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezasına çarptırılır. Bu durumda söylediğiniz miktarlar için böyle A4 kağıda çiziktirilmiş müsvetteler değil, doğru dürüst onaylı makbuzlar ve banka dekontları sunmanız gerekiyor, aksi halde ilgili herkes yasal olarak sorumlu olacaktır..."

[/size][/size]

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

[size][size]
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Fatih Keleş'in CHP İstanbul İl Başkanlığı'nda çekildiği iddia edilen görüntülerle ilgili resen soruşturma başlatıldığını açıkladı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı bazı sosyal medya hesaplarında CHP İstanbul İl Başkanlığı'nda çekildiği iddia edilen görüntülerle ilgili resen soruşturma başlatıldığını açıkladı. Yapılan açıklamada, "Bazı sosyal medya hesaplarında "Fatih Keleş’in CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda para destelerini sayarken çekilen görüntüleri ortaya çıktı." Şeklindeki paylaşım ile birlikte paylaşılan ve içeriğinde bir çantadan çıkarılan para destelerinin sayıldığı video görüntüleri ile ilgili olarak maddi gerçeğin ortaya çıkarılması, suç ve suç unsuru bulunup bulunmadığının tespiti açısından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığımız tarafından resen soruşturma başlatılmıştır" denildi.[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]