Antalya'da çıkan hortum ortalığı yerle bir etti
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Antalya'da çıkan hortum ortalığı yerle bir etti I_vote_lcap96%Antalya'da çıkan hortum ortalığı yerle bir etti I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Antalya'da çıkan hortum ortalığı yerle bir etti I_vote_lcap1%Antalya'da çıkan hortum ortalığı yerle bir etti I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Antalya'da çıkan hortum ortalığı yerle bir etti I_vote_lcap1%Antalya'da çıkan hortum ortalığı yerle bir etti I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Antalya'da çıkan hortum ortalığı yerle bir etti I_vote_lcap3%Antalya'da çıkan hortum ortalığı yerle bir etti I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Antalya'da çıkan hortum ortalığı yerle bir etti

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Antalya'nın Kumluca ilçesinde ortaya çıkan hortum ortalığı adeta savaş alanına çevirirken, üzerine güneş paneli düşen otomobildeki çocuk yaralandı.Kumluca ilçesinin Yeni Mahalle, Merkez Mahallesi, Toptaş mahallelerinde etkili olan hortum ve fırtına tarım alanları ve kurum binalarına zarar verdi. Hortum sebebiyle Merkez Mahallesi'nde üzerine güneş paneli düşen otomobil içerisinde bulunan Muhammed Ali C. (16) isimli çocuk yaralandı. Bacağı kırılan Muhammet Ali C. vatandaşlar tarafından araçtan çıkartılıp hastaneye kaldırıldı. Hortum sebebiyle seralar zarar gördü. Ağaçların yerinden söküldüğü hortumda bazı araçlar da hasar aldı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]