İbo Show'un yıldızıydı... Oryantal Didem Kınalı'dan taciz itirafı geldi! "Beni erkeklerden daha çok..."
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İbo Show'un yıldızıydı... Oryantal Didem Kınalı'dan taciz itirafı geldi! "Beni erkeklerden daha çok..." I_vote_lcap96%İbo Show'un yıldızıydı... Oryantal Didem Kınalı'dan taciz itirafı geldi! "Beni erkeklerden daha çok..." I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İbo Show'un yıldızıydı... Oryantal Didem Kınalı'dan taciz itirafı geldi! "Beni erkeklerden daha çok..." I_vote_lcap1%İbo Show'un yıldızıydı... Oryantal Didem Kınalı'dan taciz itirafı geldi! "Beni erkeklerden daha çok..." I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İbo Show'un yıldızıydı... Oryantal Didem Kınalı'dan taciz itirafı geldi! "Beni erkeklerden daha çok..." I_vote_lcap1%İbo Show'un yıldızıydı... Oryantal Didem Kınalı'dan taciz itirafı geldi! "Beni erkeklerden daha çok..." I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İbo Show'un yıldızıydı... Oryantal Didem Kınalı'dan taciz itirafı geldi! "Beni erkeklerden daha çok..." I_vote_lcap3%İbo Show'un yıldızıydı... Oryantal Didem Kınalı'dan taciz itirafı geldi! "Beni erkeklerden daha çok..." I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İbo Show'un yıldızıydı... Oryantal Didem Kınalı'dan taciz itirafı geldi! "Beni erkeklerden daha çok..."

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

İbo Show'un yıldızıydı... Oryantal Didem Kınalı'dan taciz itirafı geldi! "Beni erkeklerden daha çok..." 18514148-728xauto
Tüm Türkiye'nin Oryantal Didem olarak tanıdığı Didem Kınalı, 2000'li yılların başından itibaren oldukça tanındık bir isim haline gelmişti.

İTİRAFI GÜNDEM OLDU

[size][size]

İbo Show'un yıldızıydı... Oryantal Didem Kınalı'dan taciz itirafı geldi! "Beni erkeklerden daha çok..." 728xauto
İbo Show ile yıldızı parlayan oryantal Didem Kınalı son dönemde şarkıcılık yaparak gündeme gelmeye başladı.
İbo Show'un yıldızıydı... Oryantal Didem Kınalı'dan taciz itirafı geldi! "Beni erkeklerden daha çok..." 728xauto
Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan oryantal Didem Kınalı son olarak açıklamalarıyla dikkat çekti.
Pembe Masa' programına konuk olan 37 yaşındaki Didem Kınalı, kariyeriyle ilgili bilinmeyenleri anlattı.
İbrahim Tatlıses'in sunduğu 'İbo Show' programında dans performanslarıyla adından söz ettiren ünlü isim, 'Dans ettiğin dönemde para takılırken rahatsız oldun mu?' sorusuna ilginç bir yanıt verdi.
Kınalı, "Hayır, tabii ki para takılması beni rahatsız etmiyor ama edepleriyle olursa. Beni erkeklerden daha çok kadınlar taciz etti maalesef" cevabını verdi.[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]