"1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti! Ebru Polat ekonomiden dert yandı villasını...
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

"1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti! Ebru Polat ekonomiden dert yandı villasını... I_vote_lcap96%"1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti! Ebru Polat ekonomiden dert yandı villasını... I_vote_rcap 96% [ 915 ]
"1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti! Ebru Polat ekonomiden dert yandı villasını... I_vote_lcap1%"1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti! Ebru Polat ekonomiden dert yandı villasını... I_vote_rcap 1% [ 7 ]
"1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti! Ebru Polat ekonomiden dert yandı villasını... I_vote_lcap1%"1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti! Ebru Polat ekonomiden dert yandı villasını... I_vote_rcap 1% [ 6 ]
"1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti! Ebru Polat ekonomiden dert yandı villasını... I_vote_lcap3%"1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti! Ebru Polat ekonomiden dert yandı villasını... I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

"1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti! Ebru Polat ekonomiden dert yandı villasını...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Takipçileri "Evin çok küçük" deyince Ebru Polat gösterişi abartmış ve "3.5 katlı 7 odalı benim evim" demişti. Şarkıcı yaptığı yeni açıklamasında ise maddi anlamda durumunun iyi olduğunu ama hayat pahalılığın hissedilir düzeyde olduğunu söyledi. Ekonomiden dert yanan Polat ayrıca, "Kiralar çok fena, villadan rezidansa geçeceğim" dedi.

"1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti! Ebru Polat ekonomiden dert yandı villasını... 18517365-728xauto
Şarkıcı Ebru Polat takipçilerden gelen sorulara zaman zaman yanıt veriyor zaman zaman da kendisi takipçilerine soru soruyor. Daha önce 'O kadar paran var niye daha gösterişli bir villada oturmuyorsun' diye soranlara yanıt veren Polat "3.5 katlı 7 odalı benim evim. Beykoz'daki villalar böyle eski ve bakımsız biraz ama 1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti.

"BENCE HERKES TASARRUF YAPMALI"

[size][size]

"1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti! Ebru Polat ekonomiden dert yandı villasını... 728xauto
Hava Çok Sıcak, Hazmedemeyenlere Soda, Çıngıraklı gibi şarkılarlarla hafızalara kazınan Ebru Polat sosyal medyadaki iddialı ve cesur paylaşımlarıyla gündem olmaya devam ediyor. 
"1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti! Ebru Polat ekonomiden dert yandı villasını... 728xauto
Şarkıcı son olarak yaptığı açıklamayla gündeme geldi. Polat, maddi anlamda durumunun iyi olduğunu ama hayat pahalılığın hissedilir düzeyde olduğunu söyledi.
Polat, "Kiralar çok fena, ben villada oturuyorum ama rezidansa çıkmayı düşünüyorum. Bence herkes tasarruf yapmalı" dedi.
Şarkıcılığın yanı sıra ticaretle de uğraşan Ebru Polat, "Ticari hayatım gayet güzel gidiyor, güzellik salonumuz o kadar harika gidiyordu ki bu son malum olaylar olmasaydı çok daha farklı olacaktı, güvenleri sarsıldı insanların" diyerek sitem etti.
Kalbinin boş olduğunu söyleyen Polat, "Berbat gidiyor özel hayatım, kimseyle geçinemiyorum, gözünün üstünde kaş arıyorum, korkutuyorum karşı tarafı, bekarlık daha güzel, böyle mutluyum" ifadelerini kullandı.

"1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti! Ebru Polat ekonomiden dert yandı villasını... 1080xauto
Sosyal medyada itirafları paylaşarak dikkat çeken Ebru Polat'ın geçtiğimiz yıllarda sakıza ödediği ücret şoke etmişti. Şarkıcı sakıza "Çiğnediğim tek sakız bu 900 TL olmuş. Uçtu gitti ama aldım tabii yine de" demişti.

"1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı" demişti! Ebru Polat ekonomiden dert yandı villasını... 1080xauto
[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]