Facia göz göre göre geliyorum demiş! İşte toprak kayması öncesinde çekilen 'çatlakların' fotoğrafı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Facia göz göre göre geliyorum demiş! İşte toprak kayması öncesinde çekilen 'çatlakların' fotoğrafı I_vote_lcap96%Facia göz göre göre geliyorum demiş! İşte toprak kayması öncesinde çekilen 'çatlakların' fotoğrafı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Facia göz göre göre geliyorum demiş! İşte toprak kayması öncesinde çekilen 'çatlakların' fotoğrafı I_vote_lcap1%Facia göz göre göre geliyorum demiş! İşte toprak kayması öncesinde çekilen 'çatlakların' fotoğrafı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Facia göz göre göre geliyorum demiş! İşte toprak kayması öncesinde çekilen 'çatlakların' fotoğrafı I_vote_lcap1%Facia göz göre göre geliyorum demiş! İşte toprak kayması öncesinde çekilen 'çatlakların' fotoğrafı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Facia göz göre göre geliyorum demiş! İşte toprak kayması öncesinde çekilen 'çatlakların' fotoğrafı I_vote_lcap3%Facia göz göre göre geliyorum demiş! İşte toprak kayması öncesinde çekilen 'çatlakların' fotoğrafı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Facia göz göre göre geliyorum demiş! İşte toprak kayması öncesinde çekilen 'çatlakların' fotoğrafı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Erzincan'da 13 Şubat'ta meydana gelen toprak kaymasında büyük bir felaket yaşanmış 9 işçi toprak altında kalmıştı. Gözlerin çevrildiği bölgeden yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak heyelandan önce oluşan çatlakların fotoğraflarına ulaşıldı ve bu fotoğrafların bilirkişi raporuna girdiği belirtildi.

Facia göz göre göre geliyorum demiş! İşte toprak kayması öncesinde çekilen 'çatlakların' fotoğrafı 18443795-728xauto
Erzincan'ın İliç ilçesindeki maden ocağında meydana gelen toprak kaymasından saatler önce madenciler tarafından çekilen liç alanındaki çatlak fotoğrafları bilirkişi raporunda delil olarak yer aldı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]