Güzellik sırrını açıklamıştı! Zeynep Bastık yüzünü buz dolu kaseye daldırdı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Güzellik sırrını açıklamıştı! Zeynep Bastık yüzünü buz dolu kaseye daldırdı I_vote_lcap96%Güzellik sırrını açıklamıştı! Zeynep Bastık yüzünü buz dolu kaseye daldırdı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Güzellik sırrını açıklamıştı! Zeynep Bastık yüzünü buz dolu kaseye daldırdı I_vote_lcap1%Güzellik sırrını açıklamıştı! Zeynep Bastık yüzünü buz dolu kaseye daldırdı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Güzellik sırrını açıklamıştı! Zeynep Bastık yüzünü buz dolu kaseye daldırdı I_vote_lcap1%Güzellik sırrını açıklamıştı! Zeynep Bastık yüzünü buz dolu kaseye daldırdı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Güzellik sırrını açıklamıştı! Zeynep Bastık yüzünü buz dolu kaseye daldırdı I_vote_lcap3%Güzellik sırrını açıklamıştı! Zeynep Bastık yüzünü buz dolu kaseye daldırdı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Güzellik sırrını açıklamıştı! Zeynep Bastık yüzünü buz dolu kaseye daldırdı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yaptığı cesur paylaşımlar ve özel hayatıyla sık sık gündem olan şarkıcı Zeynep Bastık bu kez başka bir konuyla gündem oldu. Şarkıcı sosyal medya hesabından içi buz dolu kaseye yüzünü daldırdığı anları paylaştı.Verdiği konserle büyük beğeni toplayan Zeynep Bastık sahne kıyafetleri ve dansı ile çok konuşuluyor.Şarkıcının son paylaşımı da çok konuşuldu. 2,1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından bu kez içi buz dolu kaseye yüzünü daldırdığı anları paylaştı.

Güzellik sırrını açıklamıştı! Zeynep Bastık yüzünü buz dolu kaseye daldırdı 640xauto
Paylaşımına "Günaydın, benim bugün heyecanlı bir çekimim var" notunu düştü. Şarkıcının paylaşımı kısa süre içerinde gündem oldu.
Güzellik sırrını açıklamıştı! Zeynep Bastık yüzünü buz dolu kaseye daldırdı 640xauto

"BOL BOL SU İÇİYORUM"

Daha önce de doğal halini paylaşan Bastık, güzellik sırrını açıklamıştı. Şarkıcı, "Bol bol su içiyorum. Erken yatmaya çalışıyorum. Nemlendiriciden başka bir şey kullanmıyorum. Rutin olmasa da her boşlukta cilt bakımına gitmeye çalışıyorum" demişti.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]