Estetikleriyle bambaşka biri oldu! Songül Karlı'nın filtresiz hali sosyal medyayı salladı! Görenler tanıyamadı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Estetikleriyle bambaşka biri oldu! Songül Karlı'nın filtresiz hali sosyal medyayı salladı! Görenler tanıyamadı I_vote_lcap96%Estetikleriyle bambaşka biri oldu! Songül Karlı'nın filtresiz hali sosyal medyayı salladı! Görenler tanıyamadı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Estetikleriyle bambaşka biri oldu! Songül Karlı'nın filtresiz hali sosyal medyayı salladı! Görenler tanıyamadı I_vote_lcap1%Estetikleriyle bambaşka biri oldu! Songül Karlı'nın filtresiz hali sosyal medyayı salladı! Görenler tanıyamadı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Estetikleriyle bambaşka biri oldu! Songül Karlı'nın filtresiz hali sosyal medyayı salladı! Görenler tanıyamadı I_vote_lcap1%Estetikleriyle bambaşka biri oldu! Songül Karlı'nın filtresiz hali sosyal medyayı salladı! Görenler tanıyamadı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Estetikleriyle bambaşka biri oldu! Songül Karlı'nın filtresiz hali sosyal medyayı salladı! Görenler tanıyamadı I_vote_lcap3%Estetikleriyle bambaşka biri oldu! Songül Karlı'nın filtresiz hali sosyal medyayı salladı! Görenler tanıyamadı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Estetikleriyle bambaşka biri oldu! Songül Karlı'nın filtresiz hali sosyal medyayı salladı! Görenler tanıyamadı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Estetikleriyle bambaşka biri oldu! Songül Karlı'nın filtresiz hali sosyal medyayı salladı! Görenler tanıyamadı 18441918-728xauto
Geçirdiği estetik operasyonlarla adeta bambaşka biri olan Songül Karlı sosyal medya üzerindeki iddialı paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Fit hali ile övgüleri toplayan Karlı bu defa filtresiz haliyle gündem oldu.

FİLTRESİZ HALİ GÜNDEM OLDU

[size][size]

Estetikleriyle bambaşka biri oldu! Songül Karlı'nın filtresiz hali sosyal medyayı salladı! Görenler tanıyamadı 728xauto
Son olarak bir yarışma programı sunan Songül Karlı'nın bu projesi kısa sürdü ve program apar topar yayından kaldırıldı.
Estetikleriyle bambaşka biri oldu! Songül Karlı'nın filtresiz hali sosyal medyayı salladı! Görenler tanıyamadı 728xauto
Şimdilerde sahne almaya devam eden Karlı bir konseri için Danimarka'ya gitti. Konserine hazırlık yaparken paylaşımlar yapan ünlü ismin filtresiz halini görenler çok şaşırdı.
Songül Karlı'nın filtresiz halini görenler; 'Ben tanıyamadım', 'Başkası sandım', 'Bu kim?', 'Eski halinden eser yok' gibi yorumlar yaptılar.
[/size][/size]

'KENDİ GÖĞÜSLERİM İYİYDİ'

[size][size]
Songül Karlı daha önce göğüs itirafıyla dikkat çekmişti. Karlı "Elbiselere giremiyordum. Ben çok küçük göğüs seven biri de değilim ama mecburum ekranda güzel durmak için yaptırdım. Ama şimdi pişmanım. Çünkü kendi göğüslerim doğal ve iyiydi" demişti.
Songül Karlı, 15 Eylül 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. 1991 yılında ilk albümü Derman Sendedir ile müzik piyasasına girdi.
Estetikleriyle bambaşka biri oldu! Songül Karlı'nın filtresiz hali sosyal medyayı salladı! Görenler tanıyamadı 1080xauto
Karlı, 90'larda başladığı televizyon kariyerinde kısa bir süre de olsa dizilerde oyunculuk deneyimi yaşadı.

Estetikleriyle bambaşka biri oldu! Songül Karlı'nın filtresiz hali sosyal medyayı salladı! Görenler tanıyamadı 1080xauto

[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]