Popstar Mehtap kuzeni Hülya Avşar'ın programında! Pavyon sorusuna "Bir sevişmedikleri kalıyordu" yanıtı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Popstar Mehtap kuzeni Hülya Avşar'ın programında! Pavyon sorusuna "Bir sevişmedikleri kalıyordu" yanıtı I_vote_lcap96%Popstar Mehtap kuzeni Hülya Avşar'ın programında! Pavyon sorusuna "Bir sevişmedikleri kalıyordu" yanıtı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Popstar Mehtap kuzeni Hülya Avşar'ın programında! Pavyon sorusuna "Bir sevişmedikleri kalıyordu" yanıtı I_vote_lcap1%Popstar Mehtap kuzeni Hülya Avşar'ın programında! Pavyon sorusuna "Bir sevişmedikleri kalıyordu" yanıtı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Popstar Mehtap kuzeni Hülya Avşar'ın programında! Pavyon sorusuna "Bir sevişmedikleri kalıyordu" yanıtı I_vote_lcap1%Popstar Mehtap kuzeni Hülya Avşar'ın programında! Pavyon sorusuna "Bir sevişmedikleri kalıyordu" yanıtı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Popstar Mehtap kuzeni Hülya Avşar'ın programında! Pavyon sorusuna "Bir sevişmedikleri kalıyordu" yanıtı I_vote_lcap3%Popstar Mehtap kuzeni Hülya Avşar'ın programında! Pavyon sorusuna "Bir sevişmedikleri kalıyordu" yanıtı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Popstar Mehtap kuzeni Hülya Avşar'ın programında! Pavyon sorusuna "Bir sevişmedikleri kalıyordu" yanıtı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Popstar yarışmasıyla tanınan Mehtap Yılmaz, Hülya Avşar'ın akrabası olduğunu açıklamıştı. “Bir Hülya Avşar Sohbeti”ne konuk olan Popstar Mehtap pavyon sorusuna "Bir sevişmedikleri kalıyor" yanıtını verdi.

Popstar Mehtap kuzeni Hülya Avşar'ın programında! Pavyon sorusuna "Bir sevişmedikleri kalıyordu" yanıtı 18436053-728xauto
Mehtap Yılmaz'ın açıklamaları özellikle Dilber dizisinden sonra magazin gündeminin en çok konuşulanlarından oldu. Popstar Mehtap geçtiğimiz günlerde şarkıcı Hülya Avşar'ın akrabası olduğunu söylemişti.

SÖZÜNÜ SAKINMADI

[size][size]

Popstar Mehtap kuzeni Hülya Avşar'ın programında! Pavyon sorusuna "Bir sevişmedikleri kalıyordu" yanıtı 728xauto
'Hülya Avşar benim öz kuzenim, benim ailem de Avşar'lardan" diyen Mehtap Yılmaz, Bir Hülya Avşar Sohbeti programının konuğu oldu.
Popstar Mehtap kuzeni Hülya Avşar'ın programında! Pavyon sorusuna "Bir sevişmedikleri kalıyordu" yanıtı 728xauto
Son dönemde İnci Taneleri dizisindeki pavyon sahnelerine tepki göstermesiyle gündeme gelen Mehtap Yılmaz'a Hülya Avşar geçmişte yaşadıklarına dair de sorular yöneltti.
Program fragmanında Avşar'ın "Ne yapıyorlar gözünün önünde sen sahnedeyken?" dediği anlar öne çıktı. Popstar Mehtap ise bu soruya "Bir tek sevişmedikleri kalıyordu yani sevişmeye kadar gidiyorlardı" yanıtını verdi.
Popstar Mehtap, Hülya Avşar'ın kendisini sürekli aradığını söylemişti. Mehtap ''Hülya Avşar benim öz kuzenim, benim ailem de Avşar'lardan'' dedi. Popstar, "Sayın Hülya Avşar'a çok teşekkür ederim. Hastanede yattığım sürece beni hiç yalnız bırakmadı. Biz Hülya Avşar'la kuzeniz. Annem Avşar'lardan" demişti.
Popstar Mehtap kuzeni Hülya Avşar'ın programında! Pavyon sorusuna "Bir sevişmedikleri kalıyordu" yanıtı 728xauto[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]