Sedef Şahin değişimiyle olay olmuştu! Yeni mesleği şaşırttı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Sedef Şahin değişimiyle olay olmuştu! Yeni mesleği şaşırttı I_vote_lcap96%Sedef Şahin değişimiyle olay olmuştu! Yeni mesleği şaşırttı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Sedef Şahin değişimiyle olay olmuştu! Yeni mesleği şaşırttı I_vote_lcap1%Sedef Şahin değişimiyle olay olmuştu! Yeni mesleği şaşırttı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Sedef Şahin değişimiyle olay olmuştu! Yeni mesleği şaşırttı I_vote_lcap1%Sedef Şahin değişimiyle olay olmuştu! Yeni mesleği şaşırttı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Sedef Şahin değişimiyle olay olmuştu! Yeni mesleği şaşırttı I_vote_lcap3%Sedef Şahin değişimiyle olay olmuştu! Yeni mesleği şaşırttı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sedef Şahin değişimiyle olay olmuştu! Yeni mesleği şaşırttı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

YENİ MESLEĞİ BAKIN NEYMİŞ

Sedef Şahin değişimiyle olay olmuştu! Yeni mesleği şaşırttı 728xauto
Bir dizi estetik operasyon geçiren Şahin, verdiği kilolarla adeta bambaşka biri oldu. Son haliyle çok beğenilen ünlü isim bu defa da yeni mesleğiyle herkesi şaşırttı.

Son olarak Diriliş Ertuğrul'da 'Maria' karakterine hayat veren Sedef Şahin uzun zamandır ekranda yer almıyor.

Sedef Şahin yeni mesleğini sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Şahin, 'Bugün yepyeni bir sayfa açıldı hayatımda ve öğretim üyesi oldum' notu ile takipçileriyle heyecanını paylaştı.

Şahin özel bir üniversite tiyatro alanında öğretim üyesi olarak çalışmaya başladı. Ünlü oyuncunun bu gönderisin tebrik mesajları yağdı.

Sedef Şahin 14 Mayıs 1992 yılında İstanbul'da doğdu. Özel Pera Güzel Sanatlar Lisesinde tiyatro okudu. Çeşitli reklamlar, kataloglar ve dizilerde rol aldı.
Sedef Şahin değişimiyle olay olmuştu! Yeni mesleği şaşırttı 1080xauto

[ltr][size=18]Sedef Şahin değişimiyle olay olmuştu! Yeni mesleği şaşırttı 1080xauto
2007-2008 yılları arasında Star TV'de yayımlanan Sevgili Dünürüm adlı dizide Mine adlı karakteri canlandırdı.

Sedef Şahin değişimiyle olay olmuştu! Yeni mesleği şaşırttı 1080xauto

[/ltr][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]