Damla Sönmez yeni projesi için imaj değiştirdi! Hayranları yorum yağmuruna tuttu: "Çok güzel olmuş, tanıyamadım"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Damla Sönmez yeni projesi için imaj değiştirdi! Hayranları yorum yağmuruna tuttu: "Çok güzel olmuş, tanıyamadım" I_vote_lcap96%Damla Sönmez yeni projesi için imaj değiştirdi! Hayranları yorum yağmuruna tuttu: "Çok güzel olmuş, tanıyamadım" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Damla Sönmez yeni projesi için imaj değiştirdi! Hayranları yorum yağmuruna tuttu: "Çok güzel olmuş, tanıyamadım" I_vote_lcap1%Damla Sönmez yeni projesi için imaj değiştirdi! Hayranları yorum yağmuruna tuttu: "Çok güzel olmuş, tanıyamadım" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Damla Sönmez yeni projesi için imaj değiştirdi! Hayranları yorum yağmuruna tuttu: "Çok güzel olmuş, tanıyamadım" I_vote_lcap1%Damla Sönmez yeni projesi için imaj değiştirdi! Hayranları yorum yağmuruna tuttu: "Çok güzel olmuş, tanıyamadım" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Damla Sönmez yeni projesi için imaj değiştirdi! Hayranları yorum yağmuruna tuttu: "Çok güzel olmuş, tanıyamadım" I_vote_lcap3%Damla Sönmez yeni projesi için imaj değiştirdi! Hayranları yorum yağmuruna tuttu: "Çok güzel olmuş, tanıyamadım" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Damla Sönmez yeni projesi için imaj değiştirdi! Hayranları yorum yağmuruna tuttu: "Çok güzel olmuş, tanıyamadım"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

YENİ İMAJI BEĞENİLDİ

Damla Sönmez yeni projesi için imaj değiştirdi! Hayranları yorum yağmuruna tuttu: "Çok güzel olmuş, tanıyamadım" 728xauto
Oyuncu Damla Sönmez sosyal medyadaki iddialı ve cesur tarzıyla sık sık gündeme geliyor. Oyuncunun paylaşımları çok konuşuluyor.

Damla Sönmez yeni projesi için imaj değiştirdi! Hayranları yorum yağmuruna tuttu: "Çok güzel olmuş, tanıyamadım" 728xauto
Kusursuz fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken Damla Sönmez son olarak 1,9 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yeni projesi için saçlarını kıvırcık yaptığı hallerini paylaştı.

Sönmez, paylaşımına ise "Kıvırdıklarımız kıvıracaklarımızın teminatıdır" notunu düştü. Paylaşımı kısa sürede çok konuşuldu.

Oyuncuya, "Aa bu kim", "Çok güzel olmuş", "Kadın güzel her şey yakışıyor", "Çok güzel olmuş, tanıyamadım" gibi yorumlar yapıldı.

Damla Sönmez yeni projesi için imaj değiştirdi! Hayranları yorum yağmuruna tuttu: "Çok güzel olmuş, tanıyamadım" 1080xauto

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]