'Külot' modasına Megan Fox da uydu! "Bir anne" notuyla paylaştı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

'Külot' modasına Megan Fox da uydu! "Bir anne" notuyla paylaştı I_vote_lcap96%'Külot' modasına Megan Fox da uydu! "Bir anne" notuyla paylaştı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
'Külot' modasına Megan Fox da uydu! "Bir anne" notuyla paylaştı I_vote_lcap1%'Külot' modasına Megan Fox da uydu! "Bir anne" notuyla paylaştı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
'Külot' modasına Megan Fox da uydu! "Bir anne" notuyla paylaştı I_vote_lcap1%'Külot' modasına Megan Fox da uydu! "Bir anne" notuyla paylaştı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
'Külot' modasına Megan Fox da uydu! "Bir anne" notuyla paylaştı I_vote_lcap3%'Külot' modasına Megan Fox da uydu! "Bir anne" notuyla paylaştı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

'Külot' modasına Megan Fox da uydu! "Bir anne" notuyla paylaştı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Machine Gun Kelly ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen ABD'li oyuncu Megan Fox da külot modasına uydu. Son dönemde trendlerde öne çıkan süper mini şortlardan Fox da giydi.

'Külot' modasına Megan Fox da uydu! "Bir anne" notuyla paylaştı 18417329-728xauto
"Midnight In The Switchgrass" filminde tanıştığı Machine Gun Kelly ile bir küs bir barışık devam eden ilişkisiyle ve değişimiyle sık sık gündeme gelen Megan Fox da modaya uydu.
'Külot' modasına Megan Fox da uydu! "Bir anne" notuyla paylaştı 728xauto
Super Bowl öncesi Las Vegas'ta pozlar veren oyuncu bağcıklı korse kot üst ile eşleşen kısa şort giydi.
Siyah bot ve ve siyah deri ceketle kombinini tamamlayan Fox paylaşımına, 'bir anne' notunu düştü.
Mikro mini şort modasına uyarak kıvrımlarını sergileyen Megan Fox göğüslerini büyütünce hayranlarından eleştiri almıştı.
Megan Fox geçtiğimiz günlerde "Modayla garip bir ilişkim oldu çünkü çok uzun zamandır aslında ünlü olmayı, üzerimde asılı olan bu imajı, olmam gereken kişiyi reddediyordum. Bu yüzden uzun bir süre modadan kaçtım ve eşofman ya da spor kıyafetlerinden başka bir şey giymeden yaşadım. Ama son zamanlarda modayı yeniden keşfettim" demişti.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]