Derya Uluğ'dan ilginç kostüm! Bir bakan bir daha baktı: Altına bir şey giymedi sandım
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Derya Uluğ'dan ilginç kostüm! Bir bakan bir daha baktı: Altına bir şey giymedi sandım I_vote_lcap96%Derya Uluğ'dan ilginç kostüm! Bir bakan bir daha baktı: Altına bir şey giymedi sandım I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Derya Uluğ'dan ilginç kostüm! Bir bakan bir daha baktı: Altına bir şey giymedi sandım I_vote_lcap1%Derya Uluğ'dan ilginç kostüm! Bir bakan bir daha baktı: Altına bir şey giymedi sandım I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Derya Uluğ'dan ilginç kostüm! Bir bakan bir daha baktı: Altına bir şey giymedi sandım I_vote_lcap1%Derya Uluğ'dan ilginç kostüm! Bir bakan bir daha baktı: Altına bir şey giymedi sandım I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Derya Uluğ'dan ilginç kostüm! Bir bakan bir daha baktı: Altına bir şey giymedi sandım I_vote_lcap3%Derya Uluğ'dan ilginç kostüm! Bir bakan bir daha baktı: Altına bir şey giymedi sandım I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Ergin Ataman'a skandal tehdit! Böyle cevap verdi: ‘Ben Türk'üm bana hiçbir şey yapamazsınız!’
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:15:53

» Ergin Ataman, Panathinaikos'u Final Four'a yükselterek adını tarihe yazdırdı!
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:14:54

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:14:18

» TBF resmen açıkladı! Yeni sezonda yabancı kuralını değiştirdi
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:13:46

» Galatasaray'ın eski oyuncusu Jo Alves, takım otobüsünde tutuklandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:11:40

» Galatasaray'a UEFA'dan kötü haber geldi! Ret yediler...
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:11:07

» Erden Timur'dan flaş açıklama! ''Dursun Özbek ile farklı düşündüğümüz için yönetimde yokum''
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:10:39

» Fenerbahçe taraftarı bu haberle çok heyecanlandı! Aziz Yıldırım'dan adaylık hamlesi, talimatı verdi
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:08:41

» Yeni sezonun bombası şimdiden patlayabilir! Fenerbahçe'nin yıldızı Michy Batshuayi için Galatasaray iddiası...
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:07:32

» Fenerbahçe'de Ali Koç, 1 dönem daha başkanlığa devam etme kararı aldı! Sadettin Saran adaylıktan çekildi...
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:06:53

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Derya Uluğ'dan ilginç kostüm! Bir bakan bir daha baktı: Altına bir şey giymedi sandım

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Derya Uluğ ilginç tercihiyle dikkat çekti. Dünyayı saran külot trendine uyan güzel isim pozlarıyla bir bakana bir daha baktırdı. Gül detaylı tarzıyla dikkat çeken Derya Uluğ'nun iddialı seçimine yorum yağdı.Güçlü sesi, iddialı tarzı ve paylaşımlarıyla adından söz ettiren Derya Uluğ son paylaşımlarıyla dikkat çekti. Son dönemde dünyada da sıklıkla tercih edilen külot modasına uyan popçu hayranlarını mest etti.

Derya Uluğ'dan ilginç kostüm! Bir bakan bir daha baktı: Altına bir şey giymedi sandım 640xauto
Bir bakanın bir daha baktığı Derya Uluğ'un çiçek desenli kıyafeti dikkat çekti. Uluğ'un tarzına "Altına bir şey giymemiş sandım", "Kadın çok karizmatik", "Aşırı seksi olmuş" yorumları yapıldı.
Derya Uluğ'dan ilginç kostüm! Bir bakan bir daha baktı: Altına bir şey giymedi sandım 640xauto
Güzel isim geçtiğimiz günlerde "Nazara inanır mısınız?" sorusuna "Kolay göze gelirim ama o durumdan kurtulmak için kendimi hemen motive ederim. Dualara sığınırım ve bence bizi dualar kuruyor" yanıtını vermişti.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]