Saddam Hüseyin bir tek ona konuşmuştu! Türk Televizyon tarihinin unutulmaz ismi Sadettin Teksoy suskunluğunu yıllar sonra bozdu: Etkisinden kurtulamadım
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Saddam Hüseyin bir tek ona konuşmuştu! Türk Televizyon tarihinin unutulmaz ismi Sadettin Teksoy suskunluğunu yıllar sonra bozdu: Etkisinden kurtulamadım I_vote_lcap96%Saddam Hüseyin bir tek ona konuşmuştu! Türk Televizyon tarihinin unutulmaz ismi Sadettin Teksoy suskunluğunu yıllar sonra bozdu: Etkisinden kurtulamadım I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Saddam Hüseyin bir tek ona konuşmuştu! Türk Televizyon tarihinin unutulmaz ismi Sadettin Teksoy suskunluğunu yıllar sonra bozdu: Etkisinden kurtulamadım I_vote_lcap1%Saddam Hüseyin bir tek ona konuşmuştu! Türk Televizyon tarihinin unutulmaz ismi Sadettin Teksoy suskunluğunu yıllar sonra bozdu: Etkisinden kurtulamadım I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Saddam Hüseyin bir tek ona konuşmuştu! Türk Televizyon tarihinin unutulmaz ismi Sadettin Teksoy suskunluğunu yıllar sonra bozdu: Etkisinden kurtulamadım I_vote_lcap1%Saddam Hüseyin bir tek ona konuşmuştu! Türk Televizyon tarihinin unutulmaz ismi Sadettin Teksoy suskunluğunu yıllar sonra bozdu: Etkisinden kurtulamadım I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Saddam Hüseyin bir tek ona konuşmuştu! Türk Televizyon tarihinin unutulmaz ismi Sadettin Teksoy suskunluğunu yıllar sonra bozdu: Etkisinden kurtulamadım I_vote_lcap3%Saddam Hüseyin bir tek ona konuşmuştu! Türk Televizyon tarihinin unutulmaz ismi Sadettin Teksoy suskunluğunu yıllar sonra bozdu: Etkisinden kurtulamadım I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Fenerbahçe'nin yıldızı Tadic'ten çok konuşulacak şampiyonluk itirafı! ''İpler artık Galatasaray'ın elinde''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:58:59

» Fenerbahçe karşısında takımını 10 kişi bırakan Al-Musrati Beşiktaş taraftarının sabrını taşırdı! "Tarihin en büyük kazığı"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:57:12

» Beşiktaş, Kadıköy'de kırmızı görmeden duramıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:56:24

» Derbi tarihinde bir daha kolay kolay yaşanmaz... Fenerbahçe tribünlerinden sürpriz hareket!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:55:40

» Trendyol Süper Lig'in 34. haftasında Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup olan Beşiktaş, 2023-2024 sezonunda oynadığı tüm derbileri kaybetti.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:54:41

» Buse Naz Çakıroğlu, üst üste üçüncü kez Avrupa şampiyonu oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:51:28

» Hasan Can Kaya Cem Yılmaz'a 'Veteran komedyen' deyince gündem oldu! Hülya Avşar'dan yorum: Öyle demek istememiştir
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:50:04

» İzmir'de 8 kişilik bir erkek grubu bekarlığa veda partisi düzenlemek için bir eğlence mekanından rezervasyon yapmak istedi. Ancak grup erkeklerden oluştuğu için ve içki içtikten sonra çevredekileri rahatsız edebileceklerinden dolayı bu talep kabul edilmed
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:46:55

» Kargo iadesi kutusunun içinden kedi çıktı! Sahipleri yanlışlıkla gönderdi... Depo çalışanlarını hayrete düşürdü
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:44:16

» Kemik parçaları bulunmuştu! Korhan Berzeg'i arama çalışmalarında yeni detay: Gözler artık o ihtimale çevrildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:42:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Saddam Hüseyin bir tek ona konuşmuştu! Türk Televizyon tarihinin unutulmaz ismi Sadettin Teksoy suskunluğunu yıllar sonra bozdu: Etkisinden kurtulamadım

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Türk televizyon tarihinin en akılda kalan isimlerinden ve bir döneme damgasını vuran Sadettin Teksoy, son açıklamalarıyla yine gündem oldu. Onedio'ya konuşan Teksoy; Saddam Hüseyin'le yaptığı röportajdan yaşadığı en unutulmaz olaylara kadar her şeyi anlattı. Ersoy etkisinden uzun süre kurtulamadığı olay ise dikkatlerden kaçmadı.

Saddam Hüseyin bir tek ona konuşmuştu! Türk Televizyon tarihinin unutulmaz ismi Sadettin Teksoy suskunluğunu yıllar sonra bozdu: Etkisinden kurtulamadım 18050514-728xauto

'Ben Saddettin Teksoy', 'saçım benim saçım benim' gibi sözleriyle adını hafızalara kazıyan ve giydiği sarı montuyla özdeşleşen Sadettin Teksoy yıllar sonra ilk kez Onedio'dan Eda Aytekin'e konuştu. Bir dönem yaptığı her haber olay olan Teksoy meslek hayatındaki unutulmaz olaylar tek tek anlattı.
Saddam Hüseyin bir tek ona konuşmuştu! Türk Televizyon tarihinin unutulmaz ismi Sadettin Teksoy suskunluğunu yıllar sonra bozdu: Etkisinden kurtulamadım 640xauto

İLKLERE İMZA ATMIŞTI

[size][size]
Dikkat çeken haber sunuş tarzı ve ses getiren konulara değinmesiyle dönemine damga vuran Teksoy, Saddam Hüseyin'in 1981 yılında Irak-İran Savaşı sırasında konuştuğu ilk gazeteci olmuştu. O dönem yayınlanan haber hem Türkiye'de hem de dünyada büyük yankı uyandırmıştı. Kutuplarda namaz kılması, Billur Tuz cinayetinin katil zanlısını polisten önce bulması, İran'da esir alınması, patlamada ağır yaralanmasıyla o dönemin en çok konuşulan ismi olan Teksoy, yaşadığı unutulmaz anları anlattı.
Saddam Hüseyin bir tek ona konuşmuştu! Türk Televizyon tarihinin unutulmaz ismi Sadettin Teksoy suskunluğunu yıllar sonra bozdu: Etkisinden kurtulamadım 640xauto
Saddam Hüseyin’le tarihe geçen bir röportajınız da var. Saddam Hüseyin röportaj için kimseye yanaşmazken siz nasıl ikna ettiniz?
1981 yılında Irak-İran Savaşı’nın en ateşli döneminde, kan ve barut kokulu, gözyaşlarının sel olduğu bir ortamda, Irak eski lideri Saddam Hüseyin ile görüşmeyi başaran ilk gazeteci oldum. Gazete iki gün haberimi manşetten verdi. Yabancı Basın Saddam’ın bana yaptığı açıklamaları alıntı yaparak yayınladı. O dönem Saddam, hiçbir gazeteciyle görüşmüyordu. Benden sonra da görüşmedi. Ayrıca, 14 günlük 'Humeyni’nin İran’ı' adlı yazı dizim gazetede bir ilkti. Savaşı her iki cepheden de yıllarca 18 kez izledim. Gazetecilik dönemimde, ünlü Billur Tuz cinayetinin katil zanlısını polisten önce buldum. Suudi Prens kılığına girip yanımda kara çarşaflara bürünmüş sözde eşimle İstanbul’da Araplarla yaşanan sorunları dile getirdim.[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]