Hadise şimdi de yatakta üstsüz poz verdi... Paylaşım sosyal medyayı salladı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Hadise şimdi de yatakta üstsüz poz verdi... Paylaşım sosyal medyayı salladı I_vote_lcap96%Hadise şimdi de yatakta üstsüz poz verdi... Paylaşım sosyal medyayı salladı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Hadise şimdi de yatakta üstsüz poz verdi... Paylaşım sosyal medyayı salladı I_vote_lcap1%Hadise şimdi de yatakta üstsüz poz verdi... Paylaşım sosyal medyayı salladı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Hadise şimdi de yatakta üstsüz poz verdi... Paylaşım sosyal medyayı salladı I_vote_lcap1%Hadise şimdi de yatakta üstsüz poz verdi... Paylaşım sosyal medyayı salladı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Hadise şimdi de yatakta üstsüz poz verdi... Paylaşım sosyal medyayı salladı I_vote_lcap3%Hadise şimdi de yatakta üstsüz poz verdi... Paylaşım sosyal medyayı salladı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hadise şimdi de yatakta üstsüz poz verdi... Paylaşım sosyal medyayı salladı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Hadise şimdi de yatakta üstsüz poz verdi... Paylaşım sosyal medyayı salladı 18283109-728xauto
Müzik kariyerinde olduğu kadar özel hayatıyla da sık sık gündem olan Hadise Açıkgöz uzun yıllardır görüşmediği kız kardeşi Derya Açıkgöz ile geçtiğimiz günlerde paylaşım yapmıştı.

YATAKTA ÜSTSÜZ POZ VERDİ

[size][size]

Hadise şimdi de yatakta üstsüz poz verdi... Paylaşım sosyal medyayı salladı 728xauto
Mehmet Dinçerler ile olaylı boşanmasından sonra pozlarıyla ve danslarıyla adından söz ettiren Hadise yılı yarım göğüs açarak uğurlamıştı.
Hadise şimdi de yatakta üstsüz poz verdi... Paylaşım sosyal medyayı salladı 728xauto
Sosyal medya hesabını aktif kullanan Hadise iddialı pozlarını peş peşe paylaşmıştı. Hadise, geçtiğimiz günlerde Kızılcık Şerbeti'ni eleştirmişti.
Hadise "Kızmasınlar ama ben herkes gibi Kızılcık Şerbeti'ni izliyorum yeni sezonda süre beni rahatsız etmiyordu ama bu yeni sezonda senaryo beni bir tık rahatsız etti. Bende böyle bir şeyler bana bir tık fazla gelince, inandırıcılığı bir tık azalınca ben bir soğuyorum projeden. Ha tekrardan dönebilirim ama soğuyorum, yapacak hiçbir şey yok" demişti.
Şarkıcı Hadise süper minili tarzıyla koltukta poz vermişti. Koltuğa sere serpe uzanan Hadise'nin pozları sosyal medyayı sallamıştı.
Hadise şimdi de yatakta üstsüz poz verdi... Paylaşım sosyal medyayı salladı 728xauto[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]