Annesini arayıp 'kaçırıldım' dedi, babası herkesten yardım istedi! Vali gerçeği açıklayınca herkes şoke oldu
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Annesini arayıp 'kaçırıldım' dedi, babası herkesten yardım istedi! Vali gerçeği açıklayınca herkes şoke oldu I_vote_lcap96%Annesini arayıp 'kaçırıldım' dedi, babası herkesten yardım istedi! Vali gerçeği açıklayınca herkes şoke oldu I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Annesini arayıp 'kaçırıldım' dedi, babası herkesten yardım istedi! Vali gerçeği açıklayınca herkes şoke oldu I_vote_lcap1%Annesini arayıp 'kaçırıldım' dedi, babası herkesten yardım istedi! Vali gerçeği açıklayınca herkes şoke oldu I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Annesini arayıp 'kaçırıldım' dedi, babası herkesten yardım istedi! Vali gerçeği açıklayınca herkes şoke oldu I_vote_lcap1%Annesini arayıp 'kaçırıldım' dedi, babası herkesten yardım istedi! Vali gerçeği açıklayınca herkes şoke oldu I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Annesini arayıp 'kaçırıldım' dedi, babası herkesten yardım istedi! Vali gerçeği açıklayınca herkes şoke oldu I_vote_lcap3%Annesini arayıp 'kaçırıldım' dedi, babası herkesten yardım istedi! Vali gerçeği açıklayınca herkes şoke oldu I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Annesini arayıp 'kaçırıldım' dedi, babası herkesten yardım istedi! Vali gerçeği açıklayınca herkes şoke oldu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Aydın'da yaşayan 17 yaşındaki G.N.S. evden çıktıktan bir süre sonra annesini arayarak kaçırıldığını ve bir depoda tutulduğunu söyledi. Korku dolu anlar yaşayan aile hemen polisi aradı. Genç kızın yakınları sosyal medya hesaplarından peş peşe yardım çağrıları yaptı. Vali olayın aslını açıklayınca herkes şaşırdı.

Annesini arayıp 'kaçırıldım' dedi, babası herkesten yardım istedi! Vali gerçeği açıklayınca herkes şoke oldu 18275991-728xauto

Aydın’ın Didim ilçesinde kaçırıldığını iddia eden ve ailesine depoda tutulduğunu söyleyen 17 yaşındaki genç kız polis tarafından sokakta bulunurken, kızın kaçırılmadığı ortaya çıktı. Aydın Valisi Yakup Canbolat kaçırılma olayı ile ilgili olarak sosyal medyadan yaptığı açıklamada, olayın senaryodan ibaret olduğunu söyledi.

[ltr][ltr][size=11][ltr]

Yemek pişirirken tasarruf etmek ister misiniz?ZWILLING
[size=10]Şimdi Keşfet

[/ltr]

[ltr]

Hiç masrafa girmeden araba alotoplus
Şimdi Keşfet

[/ltr]
[/ltr]
[url=https://popup.taboola.com/tr/?template=colorbox&utm_source=mynetnewtr-mynet&utm_medium=referral&utm_content=thumbnails-mid-b:Mid Article:]  [/url]
[url=https://popup.taboola.com/tr/?template=colorbox&utm_source=mynetnewtr-mynet&utm_medium=referral&utm_content=thumbnails-mid-b:Mid Article:]by Taboola [/url]
[/ltr]
Annesini arayıp 'kaçırıldım' dedi, babası herkesten yardım istedi! Vali gerçeği açıklayınca herkes şoke oldu 640xauto
[/size][/size]

EKİPLER HAREKETE GEÇMİŞTİ

[size][size]
Edinilen bilgiye göre, çalıştığı kuaför dükkanının önünden kaçırıldığını iddia eden G.N.S. (17) isimli genç kız ailesine haber vererek bir depoda tutulduğunu söyledi. Ailenin ihbarı üzerine Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. G.N.S.'nin yakınları ise sosyal medyadan paylaşım yaparak genç kızın bulunması için yardım çağrısında bulundu.
[/size][/size]

BABASI 'ZORLA KAÇIRILDI' DEMİŞTİ

[size][size]
Baba S.S., "Kızım G., dün saat 18.00 sıralarında çalıştığı kuaförün önünde zorla bir taksiye bindirilerek kaçırıldı. Bir süre sonra annesini gizlice telefonla arayarak, 'Beni az önce kaçırdılar. Bir depoda tutuyorlar' diye yardım istiyor. Daha sonra telefon kesiliyor. Kendisinden haber alamayınca polise şikayette bulunduk. Polis çevredeki güvenlik kameralarını inceliyor. Kızımın hayatından endişe ediyoruz. Bir an önce bulunması istiyoruz" ifadelerini kullanmıştı.[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]