Fenerbahçe'den Jamie Vardy ve Ahmet Musa harekatı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe'den Jamie Vardy ve Ahmet Musa harekatı I_vote_lcap96%Fenerbahçe'den Jamie Vardy ve Ahmet Musa harekatı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe'den Jamie Vardy ve Ahmet Musa harekatı I_vote_lcap1%Fenerbahçe'den Jamie Vardy ve Ahmet Musa harekatı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe'den Jamie Vardy ve Ahmet Musa harekatı I_vote_lcap1%Fenerbahçe'den Jamie Vardy ve Ahmet Musa harekatı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe'den Jamie Vardy ve Ahmet Musa harekatı I_vote_lcap3%Fenerbahçe'den Jamie Vardy ve Ahmet Musa harekatı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55:48

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54:35

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53:07

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51:33

» Ferdi Kadıoğlu için istenilen bonservisi kabul ettiler! Yıldız isim yeni sezonda 'Ada' yolcusu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:49:55

» Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! ''Fenerbahçe için gelin yeni bir sayfa açalım, ne yapacaksak birlikte yapalım''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:48:56

» Kerem İnan: "Galatasaray’ın minimum 3 gol atacağını düşünüyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:47:47

» Galatasaray-Fenerbahçe maçı için araba parasına bilet satılıyor! Tam 750 bin TL'ye onlarca bilet satışta...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:46:50

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:41:11

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:12

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe'den Jamie Vardy ve Ahmet Musa harekatı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

2 sezondur taraftarını büyük hayal kırıklığına uğratan, yıldız transferlerine rağmen şampiyonluk yarışından bu sezon da uzak kalan Fenerbahçe'de transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. 
Sarı Lacivertliler, Leicester City'nin iki yıldız ismi Jamie Vardy ve Ahmed Musa ile ilgileniyor.

Van Persie ve Fernandao'nun belirsiz durumlarından ötürü bu iki Vardy ve Musa için zemin yoklayan yönetimin forvet transferi için para harcamaktan kaçınmayacağı belirtildi.

Emenike-Spartak Moskova flörtü

Öte yandan Emenike'yi eski kulübü Spartak Moskova istedi. Fenerbahçe ile 1 yıllık sözleşmesi bulunan Nijeryalı golcü, İngiltere Ligi'nde futbol oynamak istese de, talibi Rusya'dan geldi. Spartak Moskova 30 yaşındaki eski oyuncusunu yeniden kadroya katmak istiyor.

Hasan Ali, Clichy için bekletiliyor

Sarı-lacivertliler, kaleci ve savunma oyuncuları için de çalışmalarını sürdürüyor. 

Hasan Ali Kaldırım ile imza aşamasına gelen ancak son anda masadan imza atılmadan kalkılırken, Manchester City'den ayrılan Clichy'i kadrosuna katmak isteyen yöneticiler, Fransız sol bek yüzünden Hasan Ali'yi bekletiyor. 31 yaşındaki futbolcunun bonservisinin elinde olması avantaj gibi gözükse de birçok talibi var. Bunlardan biri Liverpool diğeri ise Bordeaux. Ayrıca Clichy de yıllık 4 milyon eurodan 4 senelik sözleşme talep etti. Sarı-lacivertliler bu miktarı düşürmek için çaba harcıyor.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]