Meltem Cumbul önceki gece Karaköy Bej adlı mekanda köpeği ile eğlendi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Meltem Cumbul önceki gece Karaköy Bej adlı mekanda köpeği ile eğlendi. I_vote_lcap96%Meltem Cumbul önceki gece Karaköy Bej adlı mekanda köpeği ile eğlendi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Meltem Cumbul önceki gece Karaköy Bej adlı mekanda köpeği ile eğlendi. I_vote_lcap1%Meltem Cumbul önceki gece Karaköy Bej adlı mekanda köpeği ile eğlendi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Meltem Cumbul önceki gece Karaköy Bej adlı mekanda köpeği ile eğlendi. I_vote_lcap1%Meltem Cumbul önceki gece Karaköy Bej adlı mekanda köpeği ile eğlendi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Meltem Cumbul önceki gece Karaköy Bej adlı mekanda köpeği ile eğlendi. I_vote_lcap3%Meltem Cumbul önceki gece Karaköy Bej adlı mekanda köpeği ile eğlendi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Meltem Cumbul önceki gece Karaköy Bej adlı mekanda köpeği ile eğlendi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Mekân çıkışında, ‘Meltem Hanım sette 1 yaşından küçük oyuncu çalıştığı için seti bıraktığınız doğru mu?’ sorusuna “Söyleyecek bir şeyim yok. Sendika adına gerekli açıklamayı yaptım” diyen Cumbul’a bir soru daha geldi.

Meltem Cumbul önceki gece Karaköy Bej adlı mekanda köpeği ile eğlendi. Meltem-cumbul-2

“Yine aynı sette gençliğinizi oynayacak kızı beğenmediğiniz, ‘Ben ondan daha gencim, kendimi en iyi ben oynarım’ dediğinize dair haberler çıktı” sorusuna ise “O haber yalan. Ben böyle cümleler kurmadım” diyerek zaman zaman zapt etmekte zorlandığı köpeğiyle taksiye binerek evinin yolunu tuttu.

Meltem Cumbul önceki gece Karaköy Bej adlı mekanda köpeği ile eğlendi. Meltem-cumbul-3

Meltem Cumbul önceki gece Karaköy Bej adlı mekanda köpeği ile eğlendi. Meltem-cumbul-ic

Meltem Cumbul önceki gece Karaköy Bej adlı mekanda köpeği ile eğlendi. Meltem-cumbul-ic-2

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]