Tuvana Türkay, şarkıcı Rafet El Roman ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaya cevap verdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Tuvana Türkay, şarkıcı Rafet El Roman ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaya cevap verdi. I_vote_lcap96%Tuvana Türkay, şarkıcı Rafet El Roman ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaya cevap verdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Tuvana Türkay, şarkıcı Rafet El Roman ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaya cevap verdi. I_vote_lcap1%Tuvana Türkay, şarkıcı Rafet El Roman ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaya cevap verdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Tuvana Türkay, şarkıcı Rafet El Roman ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaya cevap verdi. I_vote_lcap1%Tuvana Türkay, şarkıcı Rafet El Roman ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaya cevap verdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Tuvana Türkay, şarkıcı Rafet El Roman ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaya cevap verdi. I_vote_lcap3%Tuvana Türkay, şarkıcı Rafet El Roman ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaya cevap verdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tuvana Türkay, şarkıcı Rafet El Roman ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaya cevap verdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Kısa süre önce Rafet El Roman ile aşk yaşadığı iddiası ortaya atılan Tuvana Türkay, önceki gün İnstagram'da yüzlerce gülle birlikte fotoğrafını paylaşmış, altına da 'Gülümsedim' yazmıştı. Güzel oyuncu, güllerin Rafet El Roman tarafından gönderildiğinin iddiası üzerine öfkelendi.
Tuvana Türkay, şarkıcı Rafet El Roman ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaya cevap verdi. 0a82497c955d0965bb77eb0538782541_640x320
Rafet El Roman'ın (48) adı, Ceren Kaplakarslan'dan (27) boşandıktan sonra kendinden 22 yaş küçük olan oyuncu Tuvana Türkay ile anılmıştı.
-
Basın açıklaması yayınlayan Tuvana Türkay, şunları söyledi: "Son zamanlarda hakkımda çıkan Rafet El Roman ile aşk yaşadığımın iddia edildiği haberleri daha önce de gerçek olmadığı gerekçesi ile tamamen reddetmiştim. Bu tip haberleri yalanlamama ve gerçek dışı diye kendi ağzımdan direkt olarak beyan vermeme rağmen hala sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımdan feyz alınarak aynı haberler devam etmektedir.
Tuvana Türkay, şarkıcı Rafet El Roman ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaya cevap verdi. B87965d47a5bf2a2f559c106327c7005
Hayatımda herhangi başka birinin olma ihtimalini bile düşünmeden bu tarz haberlerin yapılmasından son derece mutsuz olduğumu belirtmek isterim. Rafet El Roman ile birlikte olmadığımı tekrar tekrar ve son olarak size iletmek istiyorum"

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]