Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen Vincent Aboubakar'da yönetim, Kamerunlu oyuncudan büyük beklenti içinde.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen Vincent Aboubakar'da yönetim, Kamerunlu oyuncudan büyük beklenti içinde. I_vote_lcap96%Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen Vincent Aboubakar'da yönetim, Kamerunlu oyuncudan büyük beklenti içinde. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen Vincent Aboubakar'da yönetim, Kamerunlu oyuncudan büyük beklenti içinde. I_vote_lcap1%Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen Vincent Aboubakar'da yönetim, Kamerunlu oyuncudan büyük beklenti içinde. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen Vincent Aboubakar'da yönetim, Kamerunlu oyuncudan büyük beklenti içinde. I_vote_lcap1%Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen Vincent Aboubakar'da yönetim, Kamerunlu oyuncudan büyük beklenti içinde. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen Vincent Aboubakar'da yönetim, Kamerunlu oyuncudan büyük beklenti içinde. I_vote_lcap3%Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen Vincent Aboubakar'da yönetim, Kamerunlu oyuncudan büyük beklenti içinde. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 6.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:51:50

» 6.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:50:39

» Fenerbahçe de istiyordu! Shane Larkin kararını verdi, imzayı attı 4 yıl daha Anadolu Efes'te
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:46:21

» Sivasspor karşısında 2 gol atan Mauro Icardi'den maçın ardından Fenerbahçe'ye gönderme!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:41:29

» Bülent Uygun 6-1'lik mağlubiyetin ardından çok ilginç bir açıklamada bulundu! "Bilseydim Taha Akgül'ü getirirdim"
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:40:46

» Cengiz Ünder'den Fenerbahçe'ye veda ediyor! İtalyanlar yeni takımını bile açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:39:25

» Fenerbahçe'de İsmail Kartal'a yol göründü! Yeni hoca Mourinho... Ali Koç sözlü anlaşmaya vardı, sözleşme süresi bile belli
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:38:39

» Karadeniz derbisinde Samsunspor Trabzonspor'u tam 19 yıl sonra mağlup etti! Karşılaşmanın ardından saha içi karıştı... Uğurcan Çakır'dan Markus Gisdol'e saldırı
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:36:39

» Süper Lig ekibinden Gedson Fernandes için çift haneli transfer teklifi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:34:30

» ''Beşiktaş'ın mülklerini satacaklar" olay yaratan iddia...
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:33:57

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen Vincent Aboubakar'da yönetim, Kamerunlu oyuncudan büyük beklenti içinde.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Beşiktaş’ta takımdan ayrılan Mario Gomez’in yerine Porto’dan satın alma opsiyonu ile 1 yıllığına kiralanan ancak şu ana kadar kendisinden bekleneni veremeyen Vincent Aboubakar’ın durumu Siyah-Beyazlı yönetimi tedirgin etmiyor...

Kamerunlu golcünün Siyah- Beyazlı takıma transferini bir proje olarak gören başkan Fikret Orman, Aboubakar’dan gelecekte çok para kazanacaklarını düşünüyor. Porto’da oynadığı dönemde özellikle Çin’den 35 milyon Euro’yu bulan teklifler aldığı ortaya çıkan 24 yaşındaki oyuncuyu Portekiz kulübü her ne kadar satmak istese de Aboubakar’ın "Yaşım daha çok genç. Çin’de ne işim var" dediği ve bu nedenle transferin gerçekleşmediği belirtildi.

Vincent Aboubakar’ın bu potansiyelinin farkında olan Siyah-Beyazlı yönetim de bu doğrultuda hareket ediyor. 10 milyon Euro verip sezon sonunda Kamerunlu futbolcunun bonservisini Porto’dan almayı planlayan Orman’ın, 1-2 yıl oynattıktan sonra Aboubakar’ı Çin’e iyi paralara satmayı planladığı ve tıpkı Demba Ba’da olduğu gibi kar etmeyi düşündüğü kaydedildi.

Şu ana kadar etkili olamayan Aboubakar’ın ailesinin yanında olmadığı için kafasının rahat olmadığı ortaya çıktı. Yönetimin uğraşları sonunda eşi Lyne ve çocuğu için vize işlemleri ve oturma izni tamamlandı. Aboubakar’ın önümüzdeki hafta başında ailesine kavuşmasıyla birlikte bu sıkıntı da sona erecek.Kamerunlu oyuncunun bu problemini daha önce yetkililere ileterek, “Özellikle çocuğumun yanımda olmaması beni çok üzüyor. Ailem geldikten sonra çok daha farklı olacak” dediği öğrenildi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]