Çeşme'de Ebru Şallı ile tatil yaparken objektiflere yakalanan Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'yu sinirlendirdi. Bebek'te görüntülenen Yağtu; 'Bana Cem'i sormayın' diyerek Yılmaz'a kapıları kapattı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Çeşme'de Ebru Şallı ile tatil yaparken objektiflere yakalanan Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'yu sinirlendirdi. Bebek'te görüntülenen Yağtu; 'Bana Cem'i sormayın' diyerek Yılmaz'a kapıları kapattı. I_vote_lcap96%Çeşme'de Ebru Şallı ile tatil yaparken objektiflere yakalanan Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'yu sinirlendirdi. Bebek'te görüntülenen Yağtu; 'Bana Cem'i sormayın' diyerek Yılmaz'a kapıları kapattı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Çeşme'de Ebru Şallı ile tatil yaparken objektiflere yakalanan Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'yu sinirlendirdi. Bebek'te görüntülenen Yağtu; 'Bana Cem'i sormayın' diyerek Yılmaz'a kapıları kapattı. I_vote_lcap1%Çeşme'de Ebru Şallı ile tatil yaparken objektiflere yakalanan Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'yu sinirlendirdi. Bebek'te görüntülenen Yağtu; 'Bana Cem'i sormayın' diyerek Yılmaz'a kapıları kapattı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Çeşme'de Ebru Şallı ile tatil yaparken objektiflere yakalanan Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'yu sinirlendirdi. Bebek'te görüntülenen Yağtu; 'Bana Cem'i sormayın' diyerek Yılmaz'a kapıları kapattı. I_vote_lcap1%Çeşme'de Ebru Şallı ile tatil yaparken objektiflere yakalanan Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'yu sinirlendirdi. Bebek'te görüntülenen Yağtu; 'Bana Cem'i sormayın' diyerek Yılmaz'a kapıları kapattı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Çeşme'de Ebru Şallı ile tatil yaparken objektiflere yakalanan Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'yu sinirlendirdi. Bebek'te görüntülenen Yağtu; 'Bana Cem'i sormayın' diyerek Yılmaz'a kapıları kapattı. I_vote_lcap3%Çeşme'de Ebru Şallı ile tatil yaparken objektiflere yakalanan Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'yu sinirlendirdi. Bebek'te görüntülenen Yağtu; 'Bana Cem'i sormayın' diyerek Yılmaz'a kapıları kapattı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'dan Fenerbahçe maçı öncesi şaşırtan şampiyonluk kutlaması gelişmesi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:55:59

» Uğurcan Çakır cephesinden Galatasaray açıklaması geldi! Aylardır sezon sonunda imza atacağı konuşuluyordu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:53:59

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:52:41

» 22 maçlık galibiyet serisi sona erdi! Filenin Sultanları yenildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:30

» 2024 Voleybol Milletler Ligi'nde ilk maçlar oynandı! Direkt rakiplerimizden Almanya ve ABD net sonuçlarla güne damga vurdu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:31

» Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba taburcu oldu! Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:45:52

» Arka Sokaklar'a geri dönmüştü! Şevket Çoruh'un Serenay Sarıkaya göndermesi olay oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:44:49

» İstanbul'da milyonlarca liralık kuyumcu soygunu! Şüpheliler silahlarıyla birlikte havuzlu lüks rezidansta yakalandı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:19

» Rekabet Kurulundan Google kararı! Günlük para cezası uygulanacak
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:38:29

» Şarkıcı ve manken Ece Gürsel annesiyle pozlarını paylaştı! Sosyal medyada yorum yağdı: "Kimse inanmaz anne-kız"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:37:00

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Çeşme'de Ebru Şallı ile tatil yaparken objektiflere yakalanan Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'yu sinirlendirdi. Bebek'te görüntülenen Yağtu; 'Bana Cem'i sormayın' diyerek Yılmaz'a kapıları kapattı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Cem Yılmaz'ın aşk trafiği dur durak bilmiyor. Bodrum'da başlayan tatiline Çeşme'de devam eden ünlü komedyen şu sıralar Ebru Şallı ile keyif sürüyor. Yılmaz'ın 2 hafta önce eski eşi Ahu Yağtu ile görüntülenmesi ikilinin barıştığı yönde haberler çıkmasına neden olmuştu. Ancak Cem Yılmaz, aradan yaklaşık 20 gün sonra Şallı ile yakalanınca eski eşiyle barışma hikayesinin pek de önemli olmadığı anlaşıldı.
Çeşme'de Ebru Şallı ile tatil yaparken objektiflere yakalanan Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'yu sinirlendirdi. Bebek'te görüntülenen Yağtu; 'Bana Cem'i sormayın' diyerek Yılmaz'a kapıları kapattı. Fdc399edfe8b8e2efd402392579966e6

Bu olaylar üzerine önceki gün Bebek'te ortaya çıkan Ahu Yağtu, muhabirlerin soruları üzerine 'Bana Cem'i sormayın, ben oğlum Kemal ve işimle ilgileniyorum.' diyerek eski eşine tepkisini dile getirdi.

Çeşme'de Ebru Şallı ile tatil yaparken objektiflere yakalanan Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'yu sinirlendirdi. Bebek'te görüntülenen Yağtu; 'Bana Cem'i sormayın' diyerek Yılmaz'a kapıları kapattı. 7dd6820a9e6cb0e52f27e72b689f1e2a

Sinan Akçıl'dan yeni ayrılan Ebru Şallı'nın Cem Yılmaz'la birlikte çekilen fotoğrafları sosyal medyaya bomba gibi düşerken, ikiliye yakın kaynaklar 'her an her şey olabilir' diyor.
Çeşme'de Ebru Şallı ile tatil yaparken objektiflere yakalanan Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'yu sinirlendirdi. Bebek'te görüntülenen Yağtu; 'Bana Cem'i sormayın' diyerek Yılmaz'a kapıları kapattı. 92f7f3a6440c2724d4a39d11be14fb49

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]