Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde ilk kez konser verecek olan Bengü, günlerdir uyuyamadığını söyledi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde ilk kez konser verecek olan Bengü, günlerdir uyuyamadığını söyledi. I_vote_lcap96%Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde ilk kez konser verecek olan Bengü, günlerdir uyuyamadığını söyledi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde ilk kez konser verecek olan Bengü, günlerdir uyuyamadığını söyledi. I_vote_lcap1%Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde ilk kez konser verecek olan Bengü, günlerdir uyuyamadığını söyledi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde ilk kez konser verecek olan Bengü, günlerdir uyuyamadığını söyledi. I_vote_lcap1%Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde ilk kez konser verecek olan Bengü, günlerdir uyuyamadığını söyledi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde ilk kez konser verecek olan Bengü, günlerdir uyuyamadığını söyledi. I_vote_lcap3%Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde ilk kez konser verecek olan Bengü, günlerdir uyuyamadığını söyledi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde ilk kez konser verecek olan Bengü, günlerdir uyuyamadığını söyledi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde ilk kez konser verecek olan Bengü, günlerdir uyuyamadığını söyledi. 15-27
Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde ilk kez konser verecek olan Bengü, günlerdir uyuyamadığını söyledi. Bu akşam vereceği konser için çok yoğun çalıştığını belirten şarkıcı, “Kostümlerim bile bitmedi. Son dakikaya yetişecek. Çok heyecanlıyım, geceleri uyuyamıyorum. Ama biletlerin tamamının satıldığını duydum. Bu beni motive ediyor” diye konuştu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]