Başbakan Binali Yıldırım: Ölümden daha büyük ölümler var onlar için
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Başbakan Binali Yıldırım: Ölümden daha büyük ölümler var onlar için I_vote_lcap96%Başbakan Binali Yıldırım: Ölümden daha büyük ölümler var onlar için I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Başbakan Binali Yıldırım: Ölümden daha büyük ölümler var onlar için I_vote_lcap1%Başbakan Binali Yıldırım: Ölümden daha büyük ölümler var onlar için I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Başbakan Binali Yıldırım: Ölümden daha büyük ölümler var onlar için I_vote_lcap1%Başbakan Binali Yıldırım: Ölümden daha büyük ölümler var onlar için I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Başbakan Binali Yıldırım: Ölümden daha büyük ölümler var onlar için I_vote_lcap3%Başbakan Binali Yıldırım: Ölümden daha büyük ölümler var onlar için I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 6.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:51:50

» 6.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:50:39

» Fenerbahçe de istiyordu! Shane Larkin kararını verdi, imzayı attı 4 yıl daha Anadolu Efes'te
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:46:21

» Sivasspor karşısında 2 gol atan Mauro Icardi'den maçın ardından Fenerbahçe'ye gönderme!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:41:29

» Bülent Uygun 6-1'lik mağlubiyetin ardından çok ilginç bir açıklamada bulundu! "Bilseydim Taha Akgül'ü getirirdim"
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:40:46

» Cengiz Ünder'den Fenerbahçe'ye veda ediyor! İtalyanlar yeni takımını bile açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:39:25

» Fenerbahçe'de İsmail Kartal'a yol göründü! Yeni hoca Mourinho... Ali Koç sözlü anlaşmaya vardı, sözleşme süresi bile belli
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:38:39

» Karadeniz derbisinde Samsunspor Trabzonspor'u tam 19 yıl sonra mağlup etti! Karşılaşmanın ardından saha içi karıştı... Uğurcan Çakır'dan Markus Gisdol'e saldırı
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:36:39

» Süper Lig ekibinden Gedson Fernandes için çift haneli transfer teklifi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:34:30

» ''Beşiktaş'ın mülklerini satacaklar" olay yaratan iddia...
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:33:57

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Başbakan Binali Yıldırım: Ölümden daha büyük ölümler var onlar için

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yıldırım'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

''Konuşmamın başında can alan kan döken terör örgütlerini bir kez daha lanetliyorum. Dün PKK tarafından şehit edilen polislerimiz evvelsi gün Şırnak Beytüşşebap ilçe gençlik kolları başkanımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Dün Diyarbakır'da trafik denetleme görevini yapan polis kardeşlerimize bomba yüklü kamyonla saldırdılar polislerimiz şehit oldu sivil vatandaşlarımız hayatını kaybetti. PKK'nın Kürt sorunu diye bir sorunu yok, olsa olsa Kürt vatandaşlarımızın PKK gibi bir sorunu var. Bizim görevimiz de bu sorunu ortadan kaldırmak, yani bu eli kanlı terör örgütünü aramızdan uzaklaştırmak. Bölgenin sorununu bölgenin insanı ile halletmek.
''ÜST AKLI DIŞARIDA''
Bunlar ne yerli ne milli bunların üst aklı dışarıda parayı veriyorlar öldürüyorlar dur diyorlar duruyorlar aynen FETÖ gibi. Bunlar yukarıda çatı gibi birleşiyor. Akıl aynı üst akıl. Burada Türkiye'nin geleceği kardeşliği yok ülkemizin toprak bütünlüğü yok. Ne var İran'dan Suriye'den Irak'tan Türkiye'de toprak kopararak bölgede istirarsızlığı kalıcı hale getirmek. Yani Türkiye'yi Irak gibi Yemen Mısır gibi yapmak.
''FETO GELECEK, HESAP VERECEK''
15 Temmuz'da plan Recep Tayyip Erdoğan'ı halletmek ve Türkiye'yi iç karışıklığa sürüklemekti. 15 Temmuz sabahı suçüstü yakalandılar. Dostlarımız darbeyi kınamak yerine darbecilerin nereden hata yaptıklarını anlatmaya başladılar. Hesap sorulacak; FETO gelecek hesap verecek. Şehitlerimizin kanını döken herkesten hesap sorulacak. Hesabı sorarken intikam duygusuyla hareket etmeyeceğiz. Adaletle hesap soracağız. Türk adaleti hesap soracak.
''ÖLÜMDEN DAHA BÜYÜK ÖLÜMLER VAR ONLAR İÇİN''
İdam bir sefer ölümdür ama ölümden daha büyük ölümler var onlar için. O da tarafsız ve adil yargılamadır.
Yatırımları daha da artırmak için Kalkınma Bankası ve Eximbank'ın sermayesini güçlendiriyoruz. 15 Temmuz gecesi milletimizin yanı sıra en büyük görevlerden birini de medya yaptı, darbecilere direndiler. 15 yıl boyunca Türkiye'yi kalkınma saflarında ön sıralara taşıdık. Bir yandan da vesayet odaklarıyla mücadele ettik.
''BİZİM MEMLEKETTE BUNA TİLKİ FISTIĞI DERLER''
Cumhurbaşkanı seçeceğiz bir icat çıkartılar bizim memlekette buna tilki fıstığı derler. Hiç olmayan bir şey dünyada eşi benzeri görülmemiş bir iş. AK Parti geldi kural değişti ne oalcak 367 öyle mi kardeşim ben sana 367'yi gösteririm. Vatandaş ne yaptı gereğini düşündü. O zaman dedi kendim yapacağım yaptı işi bitirdi tartışma bitti.''

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]