Karaciğerindeki kanseri hamilelik sanıcısı sanan anne hayatını kaybetti
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Karaciğerindeki kanseri hamilelik sanıcısı sanan anne hayatını kaybetti I_vote_lcap96%Karaciğerindeki kanseri hamilelik sanıcısı sanan anne hayatını kaybetti I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Karaciğerindeki kanseri hamilelik sanıcısı sanan anne hayatını kaybetti I_vote_lcap1%Karaciğerindeki kanseri hamilelik sanıcısı sanan anne hayatını kaybetti I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Karaciğerindeki kanseri hamilelik sanıcısı sanan anne hayatını kaybetti I_vote_lcap1%Karaciğerindeki kanseri hamilelik sanıcısı sanan anne hayatını kaybetti I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Karaciğerindeki kanseri hamilelik sanıcısı sanan anne hayatını kaybetti I_vote_lcap3%Karaciğerindeki kanseri hamilelik sanıcısı sanan anne hayatını kaybetti I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55:48

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54:35

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53:07

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51:33

» Ferdi Kadıoğlu için istenilen bonservisi kabul ettiler! Yıldız isim yeni sezonda 'Ada' yolcusu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:49:55

» Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! ''Fenerbahçe için gelin yeni bir sayfa açalım, ne yapacaksak birlikte yapalım''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:48:56

» Kerem İnan: "Galatasaray’ın minimum 3 gol atacağını düşünüyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:47:47

» Galatasaray-Fenerbahçe maçı için araba parasına bilet satılıyor! Tam 750 bin TL'ye onlarca bilet satışta...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:46:50

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:41:11

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:12

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Karaciğerindeki kanseri hamilelik sanıcısı sanan anne hayatını kaybetti

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Çocukluk aşkı olan kadınla evlenen ve bu evlilikten bir de çocuğu olan adamın mutluluğu 10 hafta sürdü.
İlk çocuklarını kucaklarına alan Laurel Cohen (38) ve Dave Cohen (40) çifti doğumdan kısa bir süre sonra ölüm haberi ile sarsıldı.
Hamilelik döneminde yoğun acılar çeken ve bu nedenle defalarca kontrole giden kadına bu ağrıların hamilelikten kaynaklandığı söylendi. Bunun üzerine İngiliz aile Londra'daki Royal Free hastanesinden ayrıldı.
Doğumdan sonra rutin taramaya giren kadının ve yeni doğan bebeğinin sağlıklı olduğu raporu verilmesi üzerine Cohen çifti beklenenden 5 hafta erken dünyaya gelen bebekleri ile evlerine döndü.
Doğum yaptıktan 10 hafta sonra hayatını kaybeden kadının ölüm sebebinin karaciğerini saran kolon kanseri olduğu ortaya çıktı.
Kanserin belirtilerini doğum ağrısıyla karıştırılmasının faturasını hayatıyla ödeyen Laurel Cohen'in eşi Dave, saptanması son derece zor olan bu kanser türüne karşı farkındalığı artırmak için oğlu ile birlikte maraton koşularına katılıyor.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]