Gülben Ergen, önceki gün KüçükÇiftlik Park’ta ‘Global Wellness Day’ etkinliği kapsamında yeni markasını tanıttı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Gülben Ergen, önceki gün KüçükÇiftlik Park’ta ‘Global Wellness Day’ etkinliği kapsamında yeni markasını tanıttı. I_vote_lcap96%Gülben Ergen, önceki gün KüçükÇiftlik Park’ta ‘Global Wellness Day’ etkinliği kapsamında yeni markasını tanıttı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Gülben Ergen, önceki gün KüçükÇiftlik Park’ta ‘Global Wellness Day’ etkinliği kapsamında yeni markasını tanıttı. I_vote_lcap1%Gülben Ergen, önceki gün KüçükÇiftlik Park’ta ‘Global Wellness Day’ etkinliği kapsamında yeni markasını tanıttı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Gülben Ergen, önceki gün KüçükÇiftlik Park’ta ‘Global Wellness Day’ etkinliği kapsamında yeni markasını tanıttı. I_vote_lcap1%Gülben Ergen, önceki gün KüçükÇiftlik Park’ta ‘Global Wellness Day’ etkinliği kapsamında yeni markasını tanıttı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Gülben Ergen, önceki gün KüçükÇiftlik Park’ta ‘Global Wellness Day’ etkinliği kapsamında yeni markasını tanıttı. I_vote_lcap3%Gülben Ergen, önceki gün KüçükÇiftlik Park’ta ‘Global Wellness Day’ etkinliği kapsamında yeni markasını tanıttı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Gülben Ergen, önceki gün KüçükÇiftlik Park’ta ‘Global Wellness Day’ etkinliği kapsamında yeni markasını tanıttı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Gülben Ergen, önceki gün KüçükÇiftlik Park’ta ‘Global Wellness Day’ etkinliği kapsamında yeni markasını tanıttı. Gulben-ergen-28
YEMEK KiTABI YOLDA

‘Dadı Mutfakta' ismini verdiği işletmesinin standını açan Ergen, “Küçük, şirin bir işletme için kolları sıvadım. Tamamen doğal, katkı maddesiz besinlerin yer aldığı ve tüketiciye de bu şekilde ulaştığı bir restoran açıyorum” dedi. Ergen yakın zamanda tariflerinin olduğu bir yemek kitabı çıkaracağını da söyledi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]