Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor. I_vote_lcap96%Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor. I_vote_lcap1%Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor. I_vote_lcap1%Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor. I_vote_lcap3%Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor. Herkes tiyatro sahnesine çıkmamalı. Bir Öyle Bir Böyle adlı oyunum iki sezondur devam ediyor, yeni sezonda da perde açacağız” dedi.
Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor. 79-2

En son Hayat Mucizelere Gebe dizisinde izlediğimiz Merve Sevi, geçen hafta vizyona giren Şeytanın Çocukları adlı psikolojik gerilim türü filminin heyecanı içinde. Sevi ile yalnız filmini değil, dizileri, tiyatroyu ve aşkı konuştuk.
– Herkes filmin için “Merve'nin ilk korku denemesi” diyor.
Her oyuncunun yaptığı bir ilki vardır. İlk komedisi, ilk dramı, ilk macerası… Ancak ‘Merve'nin ilk korku filmi' diyenler farkında olmadan beni ötekileştiriyor. Bu çok yanlış. Kimse kimseyi hiçbir konuda ötekileştirmemeli.
– Bu filme gidenler gerçekten korkacak mı?
Bu film korku değil, psikolojik gerilim filmi oldu. İçinde dini ögeler barındırmadığı için oynamayı kabul ettim.
Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor. 80-1
-Rolünü konuşalım?
Arkeolog Seda'nın psikolojik açmazları var. Bir oyuncu için psikolojik karakterleri oynamak büyük bir fırsattır. Bu film fırsatım oldu.

– Filmde seni en çok neler zorladı?

Pendik'te bir gemide yaptık çekimleri. Her tarafımı demirlere vurup mosmor bacaklarla dolandım ortalarda (gülüyor). Ayrıca diyaframımı da çok zorladım.
Çok mu bağırdın?
Çok çığlıklar attım.

-Oynadığın karakter şizofren mi?
Şizofrenden ziyade bazı halüsinasyonlar görüyor Seda ya da gördüğünü sanıyor. Filmin sürprizi de burada gizli.

-Filmin Konusu...
A
rkeolog Seda ve arkadaşları, asırlardır denizaltında kalmış olan bir lahiti araştırmaya çıkıyorlar. Onlardan önce giden bir grup var, hepsi ölmüş. Daha sonrası gerilim dolu zaten.
Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor. 81-1

HAYATI KALBİMLE YAŞIYORUM
-Senin terapistin varmış...
Bence herkesin bir terapisti olmalı. Terapistim ‘Okuduğun senaryoların ruhuna işlemesine izin verme' diyor. Dolayısıyla roller beni etkilemez, çakramı kapatırım.

– Herkes fit olmak, kilo vermek istiyor. Daha önce yaptığın bir açıklaman beni çok şaşırttı, “Sürekli yemek yiyerek kilo veriyorum” demişsin.

(Gülüyor) Aç kalmadan kilo veriyorum. Bazıları resmen kendine işkence ediyor, aç kalıyor. Ben öyle değilim. Elbette hayatımda hiç zayıf bir kadın olamadım, her zaman Türk kadını tipi olarak kaldım. Balıketindeyim, şikayet etmiyorum.

-Aşk konusunda ne dersin?

Aşktan anlamıyorum. Hayatımı kalbimle yaşayıp, kararlarımı aklımla veriyorum. Kalbim şu an boş.

Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor. 78-4

BENİM İŞİM KOMEDİ
-Hangi tür rolleri tercih ediyorsun?
Benim en iddialı olduğum iş ve konu komedidir.
– Sporla aran nasıl?
Lise yıllarımda okulun voleybol takımındaydım. Daha önce bale yaptım. Vücudum bale nedeniyle esnektir.

– Tiyatro…

Tiyatroyla büyük aşk yaşıyorum. Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor. Herkes tiyatro sahnesine çıkmamalı. Bir Öyle Bir Böyle adlı oyunum iki sezondur devam ediyor, yeni sezonda da perde açacağız. Provalarına başlayacağım.

Şeytanın Çocukları filmiyle vizyonda olan Merve Sevi “Tiyatro cesaret, yetenek ve zeka gerektiriyor. 82-1

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]