Nejat İşler, hayatını anlattığı ve telif gelirini Gümüşlükspor’a bağışladığı ‘Gerçek Hesap Bu!’ adlı kitabında çocukluk yıllarında altını ıslatmasından çapkınlıklarına, oyunculuktan özel hayatına kadar birçok konuyu açık yüreklilikle ele aldı. İşte ünlü o
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Nejat İşler, hayatını anlattığı ve telif gelirini Gümüşlükspor’a bağışladığı ‘Gerçek Hesap Bu!’ adlı kitabında çocukluk yıllarında altını ıslatmasından çapkınlıklarına, oyunculuktan özel hayatına kadar birçok konuyu açık yüreklilikle ele aldı. İşte ünlü o I_vote_lcap96%Nejat İşler, hayatını anlattığı ve telif gelirini Gümüşlükspor’a bağışladığı ‘Gerçek Hesap Bu!’ adlı kitabında çocukluk yıllarında altını ıslatmasından çapkınlıklarına, oyunculuktan özel hayatına kadar birçok konuyu açık yüreklilikle ele aldı. İşte ünlü o I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Nejat İşler, hayatını anlattığı ve telif gelirini Gümüşlükspor’a bağışladığı ‘Gerçek Hesap Bu!’ adlı kitabında çocukluk yıllarında altını ıslatmasından çapkınlıklarına, oyunculuktan özel hayatına kadar birçok konuyu açık yüreklilikle ele aldı. İşte ünlü o I_vote_lcap1%Nejat İşler, hayatını anlattığı ve telif gelirini Gümüşlükspor’a bağışladığı ‘Gerçek Hesap Bu!’ adlı kitabında çocukluk yıllarında altını ıslatmasından çapkınlıklarına, oyunculuktan özel hayatına kadar birçok konuyu açık yüreklilikle ele aldı. İşte ünlü o I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Nejat İşler, hayatını anlattığı ve telif gelirini Gümüşlükspor’a bağışladığı ‘Gerçek Hesap Bu!’ adlı kitabında çocukluk yıllarında altını ıslatmasından çapkınlıklarına, oyunculuktan özel hayatına kadar birçok konuyu açık yüreklilikle ele aldı. İşte ünlü o I_vote_lcap1%Nejat İşler, hayatını anlattığı ve telif gelirini Gümüşlükspor’a bağışladığı ‘Gerçek Hesap Bu!’ adlı kitabında çocukluk yıllarında altını ıslatmasından çapkınlıklarına, oyunculuktan özel hayatına kadar birçok konuyu açık yüreklilikle ele aldı. İşte ünlü o I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Nejat İşler, hayatını anlattığı ve telif gelirini Gümüşlükspor’a bağışladığı ‘Gerçek Hesap Bu!’ adlı kitabında çocukluk yıllarında altını ıslatmasından çapkınlıklarına, oyunculuktan özel hayatına kadar birçok konuyu açık yüreklilikle ele aldı. İşte ünlü o I_vote_lcap3%Nejat İşler, hayatını anlattığı ve telif gelirini Gümüşlükspor’a bağışladığı ‘Gerçek Hesap Bu!’ adlı kitabında çocukluk yıllarında altını ıslatmasından çapkınlıklarına, oyunculuktan özel hayatına kadar birçok konuyu açık yüreklilikle ele aldı. İşte ünlü o I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Nejat İşler, hayatını anlattığı ve telif gelirini Gümüşlükspor’a bağışladığı ‘Gerçek Hesap Bu!’ adlı kitabında çocukluk yıllarında altını ıslatmasından çapkınlıklarına, oyunculuktan özel hayatına kadar birçok konuyu açık yüreklilikle ele aldı. İşte ünlü o

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

ADIM DOĞMADAN KONULMUŞ

Annem ve babam ben doğmadan adımın Nejat olması konusunda anlaşmış. Çünkü en sevdikleri film olan Samanyolu'nun baş erkek karakteri bu adı taşıyor.

DiN TiCARETiNi BEN DE YAPTIM

Berat kandillerinde vekil olarak yüzlerce rekat namaz kıldım. En kısa dualarla, hızlıca rekatları deviriyor, bunun karşılığında cömert bir gönlünden ne koparsa alıyordum.

MANiTALARA iYi YAZARIM

Okumaya yazmaya beş yaşında başladım. Yazdığım ve sahnelenen üç oyunum var. Senaryolarım var sırada. Bir de manitalara iyi yazarım…

EBRU GÜNDEŞ'iN EFEMiNE ARKADAŞI OLDUM

Kartal Tibet, Ebru Gündeş'e dizi çektiklerini ve tam benlik bir rol olduğunu söyledi. Efemine bir kuaförü oynayacakmışım. Kartal Tibet'e hayır diyemezdim. O dizide sekiz bölüm oynadım.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]