Uçurum, sezonun son gösterimiyle 5 Haziran’da Sahne Aznavur’da!
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Uçurum, sezonun son gösterimiyle 5 Haziran’da Sahne Aznavur’da! I_vote_lcap96%Uçurum, sezonun son gösterimiyle 5 Haziran’da Sahne Aznavur’da! I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Uçurum, sezonun son gösterimiyle 5 Haziran’da Sahne Aznavur’da! I_vote_lcap1%Uçurum, sezonun son gösterimiyle 5 Haziran’da Sahne Aznavur’da! I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Uçurum, sezonun son gösterimiyle 5 Haziran’da Sahne Aznavur’da! I_vote_lcap1%Uçurum, sezonun son gösterimiyle 5 Haziran’da Sahne Aznavur’da! I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Uçurum, sezonun son gösterimiyle 5 Haziran’da Sahne Aznavur’da! I_vote_lcap3%Uçurum, sezonun son gösterimiyle 5 Haziran’da Sahne Aznavur’da! I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55:48

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54:35

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53:07

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51:33

» Ferdi Kadıoğlu için istenilen bonservisi kabul ettiler! Yıldız isim yeni sezonda 'Ada' yolcusu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:49:55

» Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! ''Fenerbahçe için gelin yeni bir sayfa açalım, ne yapacaksak birlikte yapalım''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:48:56

» Kerem İnan: "Galatasaray’ın minimum 3 gol atacağını düşünüyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:47:47

» Galatasaray-Fenerbahçe maçı için araba parasına bilet satılıyor! Tam 750 bin TL'ye onlarca bilet satışta...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:46:50

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:41:11

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:12

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Uçurum, sezonun son gösterimiyle 5 Haziran’da Sahne Aznavur’da!

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Bir şirket ve çalışanları; üretim, satış, pazarlama etrafında dönen ilişkiler ve iş hayatının uçurumundaki insanlar… Kolektif 8-11’in oyunu “Uçurum” bu sezon son defa 5 Haziran Pazar saat 21:00’da Sahne Aznavur’da izleyiciyle buluşuyor.

Herkes iş başına!

“Biliyorsunuz ben yine çok çalıştım bu sene, yüzde 5’i hedefledim, henüz ulaşabilmiş değilim. Esasında yüzde 2,5’teyim fakat çok çalışıyorum ve önümüzdeki yıl yüzde 5’e ulaşacağımdan eminim, bu da bu yıla kıyasla toplamda yüzde 7,5’e ulaşacağım anlamına gelir. Zaten geçtiğimiz seneye nazaran yine yüzde 2,5’lik bir gelişme var…”

Uçurum

Öykü: Thomas Mercier’nin metinlerinden esinlenen doğaçlamalarla tüm oyuncular tarafından oluşturulmuştur.
Metni Düzenleyenler: Melisa Yener, Ezgi Düzenli, Azra İşmen, Sinan Kesova
Yöneten: François Baril
Ses & Müzik Tasarımı ve Akordeon: Thomas Vittek
Kostüm Tasarımı: Arzu Bigat Baril
Oyuncular: Alev İzet, Azra İşmen, Burak Birand, Cem Ülergin, Doğa Kumuşoğlu, Ezgi Düzenli, Melisa Yener, Nicolas Cador, Selin Ilgaz, Sinan Kesova, Tristan Lefilleul, Ulaş Akarsu, Yenak Özkarslıoğlu
Teknik Masa: Tevan Ecinniyan
Grafik Tasarım: Onur Eker
Koordinatör: Nilüfer Dönmez
Süre: 60 dakika / tek perde.

Tarih: 5 Haziran Pazar saat 21:00’da
Yer: Sahne Aznavur
Adres: İstiklal Cad. Aznavur Pasajı No:108 Kat:8
Gişe Tel: +90 532 480 90 93
Biletler: Tam 30.-TL / Öğrenci 20.-TL

Biletler Biletix ve Sahne Aznavur gişesinde.

Kolektif 8-11 kimdir?
− Şöyle başlasak: “20 sene önce kurulan atelierloti isimli amatör tiyatro grubu çerçevesinde çıktığımız yolculuğa bugün Kolektif 8-11 topluluğu olarak devam ediyoruz.”
− Yalnız bu pek böyle söylenmez, yani bir çerçevede yolculuğa çıkılmaz…
− Bir de şimdi 20 senedir beraber çalışıyormuşuz gibi olmasın…
− “farklı zamanlarda çıktığımız yolculuğa” dersek öyle olmaz.
− Peki ama, şimdi de cümle biraz fazla uzun oldu sanki…

(Sessizlik)

− Farklı sanat biçimleri arasında bağlantılar kurmak istediğimizi yazarak başlayalım bence. Sonuçta sadece tiyatro için bir araya gelmedik; müzik, sinema, dans, plastik sanatlar -başka?- performans… ve hepsinin bir araya gelebileceği bir ortam yaratmak…
− O zaman, çalışmalarımızı alışılagelmiş ve gelmemiş mekanlarda sunmak istediğimizi de yazalım derim.
− Şu da var, sonunda ne çıkacağını bilmeden çalışıyoruz, bununla ilgili olarak da küçük bir cümle kurabiliriz…

(Sessizlik)

− Farklı mesleklerden geldiğimizi, çevirmen, müzisyen, matematik öğretmeni, gazeteci, tiyatrocu, spor hocası, televizyoncu, mühendis, sinemacı, teknisyen olduğumuzu da ekleyebiliriz…
− Acaba şunu da mı yazsak, hani biz aslında pek bir yere ait olamıyoruz ya, yani oralı mısınız deseler değiliz, buralı mısınız deseler değiliz…
− Yok ya kısa ve öz olsun bence, şahsen ben öyle çok uzun bir metni hayatta okumam.
− Ah harika bir fikrim var, şöyle bitirsek çok güzel olmaz mı? “1-2-3 tıp da neymiş!”

(Sessizlik)

info@kolektif8-11.com

facebook.com/Kolektif8.11
twitter.com/Kolektif811

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]