7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can, Zara'ya satışlarda 30 bin fark attı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can, Zara'ya satışlarda 30 bin fark attı. I_vote_lcap96%7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can, Zara'ya satışlarda 30 bin fark attı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can, Zara'ya satışlarda 30 bin fark attı. I_vote_lcap1%7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can, Zara'ya satışlarda 30 bin fark attı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can, Zara'ya satışlarda 30 bin fark attı. I_vote_lcap1%7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can, Zara'ya satışlarda 30 bin fark attı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can, Zara'ya satışlarda 30 bin fark attı. I_vote_lcap3%7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can, Zara'ya satışlarda 30 bin fark attı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Euroleague'in tanınmış hakemlerinden Matej Boltauzer, Partizan-Monaco maçı sonrası Belgrad Havalimanı'nda 221 Euro değerinde parfüm çalarken güvenlik tarafından suçüstü yakalandı. Eski Baskonia oyuncusu Matt Janning'in "Bu adam yıllardır çalıyor" paylaşım
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:19:55

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:17:36

» Galatasaray transfer bombasını patlatıyor! Sarı-Kırmızılılar Arda Güler'in takımdaki en yakın arkadaşı David Alaba'yı transfer ediyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:15:46

» Mauro Icardi'nin talipleri artıyor! Bu kez İtalyanlar kancayı taktı... 'Burada evi bile hazır'
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:15:10

» Dursun Özbek'ten canlı yayında açık açık Erden Timur itirafı! "Fikir ayrılığımız var"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:14:35

» Galatasaray İlkay Gündoğan'a sonunda kavuşuyor! Sarı-Kırmızılılar Barcelona'daki krizden faydalanacak... Artık kesinleşti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:13:23

» Herkes kararını merakla bekliyordu! Aziz Yıldırım Fenerbahçe Başkanlığına yeniden aday olduğunu resmen açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:11:53

» Avrupa basını Aziz Yıldırım'ı konuşuyor! Mourinho vaadi sonrası tüm dünya şaştı kaldı: Fenerbahçe'ye yakın
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:11:17

» Galatasaray taraftarlarından Fenerbahçe maçı için yoğun talep! Biletler karaborsaya düştü fiyatı görenler inanamıyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:10:17

» Fenerbahçe'de Mourinho yarışı! Şimdi de Ali Koç harekete geçti, ilk teklif yapıldı bile...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:09:20

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can, Zara'ya satışlarda 30 bin fark attı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sibel Can ile Zara, aynı tarihlerde piyayasa sürdüğü arabesk albümlerinde 7 aynı parçaya yer vererek eşi benzeri görülmemiş bir olaya imza attı.
7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can, Zara'ya satışlarda 30 bin fark attı. Ec7d1c8b35d7e6f8e3457a1c23aab38e
Sibel Can'ın 'Arabesque' adlı albümü ile Zara'nın 'Derin Aşk 2' isimli çalışması aynı hafta piyasaya çıktı. Ama ikili tam 7 şarkıda 'pişti' oldular. İkisi de 'Benim Hayatım', 'Seni Yazdım Kalbime', 'Sevmek', 'Dertli Dertli', 'Yalnızım', 'Mutlu Ol Yeter' ve 'Hasret Rüzgarları' parçalarına albümlerinde yer verdi.
7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can, Zara'ya satışlarda 30 bin fark attı. 5c467de1be7b7bfe88f9c5760616656e
MÜYAP'ın açıklamasına göre; 'Arabesque' 50 bin, 'Derin Aşk 2' 20 bin sattı. Sibel Can, Zara'ya satışlarda 30 bin fark atmış oldu.
-
SİBEL CAN 'ARABESQUE'
21.albümü geçtiğimiz aylarda yayımlanan Sibel Can'ın 'Arabesque' albümü kariyerinde yayımladığı ilk arabesk stüdyo albümü olma özelliğini taşımakta. Albümde İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses ve Bülent Ersoy gibi isimlerin daha önce seslendirdiği şarkılar yer aldı. Albümün içerisindeki şarkıların sözleri Yılmaz Tatlıses, Şakir Askan, Mehmet Tahir Paker, Hamza Dekeli, Hasan Bağlan, Gönül Şen, Fethi Demir'e ait. Tüm müzikler ise Burhan Bayar'a ait.
-
ZARA 'DERİN AŞK 2'
Zara'nın 10. arabestk albümü Derin Aşk 2 geçtiğimiz aylarda satışa sunuldu.
Albümün parçaları ise şu şekilde:
1-"Benim Hayatım" (söz: Şakir Askan, müzik: Burhan Bayar)
2-"Seni Yazdım Kalbime" (söz: Altan Karakaya, müzik: Burhan Bayar)
3-"Sus" (söz: Mehmet Tahir Paker, müzik: Burhan Bayar)
4-"Sevmek" (söz: Mehmet Tahir Paker, müzik: Burhan Bayar)
5-"Dertli Dertli" (söz: Gönül Şen, müzik: Burhan Bayar)
6-"Yalnızım" (söz: Mehmet Tahir Paker, müzik: Burhan Bayar])
7-"Mutlu Ol Yeter" (söz: Mehmet Tahir Paker, müzik: Burhan Bayar)
8-"Benim Dünyam" (söz-müzik: Orhan Gencebay)
9-"Dünya Dönüyor" (söz-müzik: Orhan Gencebay)
10-"Hasret Rüzgarları" (söz: Şakir Askan, müzik: Burhan Bayar)

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]