Ekin Türkmen ile Tugay Mercan'ın romantik anları
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ekin Türkmen ile Tugay Mercan'ın romantik anları I_vote_lcap96%Ekin Türkmen ile Tugay Mercan'ın romantik anları I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ekin Türkmen ile Tugay Mercan'ın romantik anları I_vote_lcap1%Ekin Türkmen ile Tugay Mercan'ın romantik anları I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ekin Türkmen ile Tugay Mercan'ın romantik anları I_vote_lcap1%Ekin Türkmen ile Tugay Mercan'ın romantik anları I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ekin Türkmen ile Tugay Mercan'ın romantik anları I_vote_lcap3%Ekin Türkmen ile Tugay Mercan'ın romantik anları I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55:48

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54:35

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53:07

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51:33

» Ferdi Kadıoğlu için istenilen bonservisi kabul ettiler! Yıldız isim yeni sezonda 'Ada' yolcusu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:49:55

» Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! ''Fenerbahçe için gelin yeni bir sayfa açalım, ne yapacaksak birlikte yapalım''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:48:56

» Kerem İnan: "Galatasaray’ın minimum 3 gol atacağını düşünüyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:47:47

» Galatasaray-Fenerbahçe maçı için araba parasına bilet satılıyor! Tam 750 bin TL'ye onlarca bilet satışta...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:46:50

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:41:11

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:12

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ekin Türkmen ile Tugay Mercan'ın romantik anları

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Geçtiğimiz günlerde Arnavutköy'de baş başa kahvaltı yapan oyuncu Ekin Türkmen ile meslektaşı Tugay Mercan, "Sadece arkadaşız" diyerek aşk iddialarının önüne geçmeye çalışmıştı. İlişkilerini gizli tutmak için magazin basınının olmadığı yerlere gitmeye özen gösteren ikili, önceki gece yakalandı. Acarkent'teki Günaydın Restaurant'ta baş başa yemek yiyen Türkmen ve Mercan, sarmaş dolaş objektiflere böyle yansıdı.
Ekin Türkmen ile Tugay Mercan'ın romantik anları 0bb6c343f13cc5b9c47758fefae1fe0a
ROMANTİK ANLARI GÖRÜNTÜLENDİ
Yemek için gittikleri mekanda yaklaşık 4 saat oturan sevgililerin samimiyeti gözlerden kaçmadı. Sürekli el ele göz göze sohbet eden ikili, fotoğraflarının çekildiğinden habersiz şekilde romantik anlar yaşadı.
Ekin Türkmen ile Tugay Mercan'ın romantik anları 6b0e1fa429bcad258c600039d063c608

TATİL PLANI YAPTILAR
Daha önce popçu Murat Dalkılıç'la aşk yaşayan Ekin Türkmen'in, Tugay Mercan'ın boynuna sarıldığı anlar objektiflere takıldı. İkilinin masada tatil planları yaptığı da öğrenildi.
Ekin Türkmen ile Tugay Mercan'ın romantik anları 88c37a0d4106098497f2108e5a6506c4
Şu sıralar bir projede görev almayan Türkmen'in, Mercan'la ilişkisini önümüzdeki günlerde ilan edeceği konuşulanlar arasında.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]