Sabri Sarıoğlu'ndan eşi Yağmur Sarıoğlu'na 'kırmızı gece' uyarısı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Sabri Sarıoğlu'ndan eşi Yağmur Sarıoğlu'na 'kırmızı gece' uyarısı I_vote_lcap96%Sabri Sarıoğlu'ndan eşi Yağmur Sarıoğlu'na 'kırmızı gece' uyarısı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Sabri Sarıoğlu'ndan eşi Yağmur Sarıoğlu'na 'kırmızı gece' uyarısı I_vote_lcap1%Sabri Sarıoğlu'ndan eşi Yağmur Sarıoğlu'na 'kırmızı gece' uyarısı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Sabri Sarıoğlu'ndan eşi Yağmur Sarıoğlu'na 'kırmızı gece' uyarısı I_vote_lcap1%Sabri Sarıoğlu'ndan eşi Yağmur Sarıoğlu'na 'kırmızı gece' uyarısı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Sabri Sarıoğlu'ndan eşi Yağmur Sarıoğlu'na 'kırmızı gece' uyarısı I_vote_lcap3%Sabri Sarıoğlu'ndan eşi Yağmur Sarıoğlu'na 'kırmızı gece' uyarısı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Ergin Ataman'a skandal tehdit! Böyle cevap verdi: ‘Ben Türk'üm bana hiçbir şey yapamazsınız!’
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:15:53

» Ergin Ataman, Panathinaikos'u Final Four'a yükselterek adını tarihe yazdırdı!
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:14:54

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:14:18

» TBF resmen açıkladı! Yeni sezonda yabancı kuralını değiştirdi
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:13:46

» Galatasaray'ın eski oyuncusu Jo Alves, takım otobüsünde tutuklandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:11:40

» Galatasaray'a UEFA'dan kötü haber geldi! Ret yediler...
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:11:07

» Erden Timur'dan flaş açıklama! ''Dursun Özbek ile farklı düşündüğümüz için yönetimde yokum''
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:10:39

» Fenerbahçe taraftarı bu haberle çok heyecanlandı! Aziz Yıldırım'dan adaylık hamlesi, talimatı verdi
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:08:41

» Yeni sezonun bombası şimdiden patlayabilir! Fenerbahçe'nin yıldızı Michy Batshuayi için Galatasaray iddiası...
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:07:32

» Fenerbahçe'de Ali Koç, 1 dönem daha başkanlığa devam etme kararı aldı! Sadettin Saran adaylıktan çekildi...
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:06:53

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sabri Sarıoğlu'ndan eşi Yağmur Sarıoğlu'na 'kırmızı gece' uyarısı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu'na eşinden 'kırmızı gece' ile ilgili uyarı geldi.
Sabri Sarıoğlu'ndan eşi Yağmur Sarıoğlu'na 'kırmızı gece' uyarısı 00bb530eebf6a887e02d43fd4bc223a4
Kerimcan Durmaz ile geçen hafta kardeşinin bekarlığına veda partisine katılan Sarıoğlu kırmızı mini elbisesiyle zor anlar yaşamıştı.
Sabri Sarıoğlu'ndan eşi Yağmur Sarıoğlu'na 'kırmızı gece' uyarısı 2db985e682b5df98587d976fa0fc5465

Eşinin aldığı 2 milyon 700 bin TL'lik otomobiline binerken frikik vermemek için uzun uğraş veren Yağmur Sarıoğlu'nu eşinden uyarı geldi.
Sabri Sarıoğlu'ndan eşi Yağmur Sarıoğlu'na 'kırmızı gece' uyarısı 43641f79ef607ad79b953c9a1b39d1d3

Sabri Sarıoğlu yakınlarına "Eşimin pilotluk, benim futbolculuk kariyerime zarar gelsin istemem. Yağmur'a bunu söyledim, anlayışla karşıladı" dedi.
Sabri Sarıoğlu'ndan eşi Yağmur Sarıoğlu'na 'kırmızı gece' uyarısı 5ae944a9f12bd626f816696cfb9eced2

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]