Ceyda Ateş, yeni projeleri hakkında konuştu ve estetik konusunda açıklamalar yaptı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ceyda Ateş, yeni projeleri hakkında konuştu ve estetik konusunda açıklamalar yaptı. I_vote_lcap96%Ceyda Ateş, yeni projeleri hakkında konuştu ve estetik konusunda açıklamalar yaptı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ceyda Ateş, yeni projeleri hakkında konuştu ve estetik konusunda açıklamalar yaptı. I_vote_lcap1%Ceyda Ateş, yeni projeleri hakkında konuştu ve estetik konusunda açıklamalar yaptı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ceyda Ateş, yeni projeleri hakkında konuştu ve estetik konusunda açıklamalar yaptı. I_vote_lcap1%Ceyda Ateş, yeni projeleri hakkında konuştu ve estetik konusunda açıklamalar yaptı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ceyda Ateş, yeni projeleri hakkında konuştu ve estetik konusunda açıklamalar yaptı. I_vote_lcap3%Ceyda Ateş, yeni projeleri hakkında konuştu ve estetik konusunda açıklamalar yaptı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ceyda Ateş, yeni projeleri hakkında konuştu ve estetik konusunda açıklamalar yaptı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Ceyda Ateş, yeni projeleri hakkında konuştu ve estetik konusunda açıklamalar yaptı. Ceyda-ates-ic

ESTETİĞE KARŞI DEĞİLİM
Kendisine estetiğe karşı bakışı sorulan Ceyda Ateş ‘Estetik yaşlanırsam ve kendimden mutlu olmazsam yaptırırım ama şu an yaptırmam. Değinmek istediğiniz konuyu iyi biliyorum. Yılanların Öcü'nde burnum kırıldı, ciddi bir kaza atlattım. Onun bıraktığı bir izlenim. Ufak bir deformasyon oldu. Dokundurursam çok daha kötü olacak, o yüzden bu burunla idare ediyorum' dedi. Ateş, ‘Estetiğiniz var mı?' diye soran muhabirlere Suratımda yok, çok şükür. Genel olarak estetiğim yok. Abartılmamak kaydıyla buna karşı değilim. Yaptırıyor olsam sürekli ekran önündeyim, insanlar her adımımızı fark ediyor' diyerek akıllarda soru işareti bıraktı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]