Zara, yeni arabesk albümü 'Derin Aşk 2'nin lansmanını önceki gece yaptı. Le Meridien Otel'de yapılan tanıtım gecesinde Zara'yı sanatçı dostları da yalnız bırakmadı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Zara, yeni arabesk albümü 'Derin Aşk 2'nin lansmanını önceki gece yaptı. Le Meridien Otel'de yapılan tanıtım gecesinde Zara'yı sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. I_vote_lcap96%Zara, yeni arabesk albümü 'Derin Aşk 2'nin lansmanını önceki gece yaptı. Le Meridien Otel'de yapılan tanıtım gecesinde Zara'yı sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Zara, yeni arabesk albümü 'Derin Aşk 2'nin lansmanını önceki gece yaptı. Le Meridien Otel'de yapılan tanıtım gecesinde Zara'yı sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. I_vote_lcap1%Zara, yeni arabesk albümü 'Derin Aşk 2'nin lansmanını önceki gece yaptı. Le Meridien Otel'de yapılan tanıtım gecesinde Zara'yı sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Zara, yeni arabesk albümü 'Derin Aşk 2'nin lansmanını önceki gece yaptı. Le Meridien Otel'de yapılan tanıtım gecesinde Zara'yı sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. I_vote_lcap1%Zara, yeni arabesk albümü 'Derin Aşk 2'nin lansmanını önceki gece yaptı. Le Meridien Otel'de yapılan tanıtım gecesinde Zara'yı sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Zara, yeni arabesk albümü 'Derin Aşk 2'nin lansmanını önceki gece yaptı. Le Meridien Otel'de yapılan tanıtım gecesinde Zara'yı sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. I_vote_lcap3%Zara, yeni arabesk albümü 'Derin Aşk 2'nin lansmanını önceki gece yaptı. Le Meridien Otel'de yapılan tanıtım gecesinde Zara'yı sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Zara, yeni arabesk albümü 'Derin Aşk 2'nin lansmanını önceki gece yaptı. Le Meridien Otel'de yapılan tanıtım gecesinde Zara'yı sanatçı dostları da yalnız bırakmadı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Zara'nın Poll Production by Polat Yağcı etiketiyle çıkan yeni arabesk albümü "Derin Aşk 2"nin lansman gecesi sanat dünyasından birçok ünlü ismin de katılımıyla Le Meridien Otel'de yapıldı. Davete İpek Açar, Emel Müftüoğlu, Oya Aydoğan, Volkan Konak, Hakan Altun, Orhan Gencebay-Sevim Emre, Behzat-Birgül Gerçeker, Metin Şentürk, Ayşe Tolga ve Kubat katıldı. Gecede Gülnur Güneş imzalı beyaz bir kıyafet giyen Zara, "Beyaz rengi çok seviyorum. Saflığı ve barışı simgeler, dünyada barış olsun. Yaptığım her işin önce çocuklar sonra dünya için huzur ve barış getirmesini isterim. Kıyafetim barış için olsun. İhtiyacımız olan şey bu dönemde tam olarak budur" dedi.
Zara, yeni arabesk albümü 'Derin Aşk 2'nin lansmanını önceki gece yaptı. Le Meridien Otel'de yapılan tanıtım gecesinde Zara'yı sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. 05497cb8789facffa36ce91544106e28_530x419
Kubat, "Hanım evde, bugün yarın eli kulağında bebek bekliyoruz. Kız babası olacağım. Kızlar bizi adam ediyor" dedi.
SİBEL'LE AYNI DENİZDE KULAÇ ATMAK ŞEREFTİR
Kendisine Sibel Can'ın "Arabesque" adlı albümü sorulan sanatçı, "Sibel Can'ı dinledim, zaten olağanüstü bir yorumcu. Kendisini insan olarak da ses olarak da çok seviyorum. Benim için onunla aynı eserleri okumak ve ikimizin aynı denizde kulaç atıyor olması bir şereftir. O olağanüstü, ben de fena sayılmam. Birbirimizi tanıyoruz, tamamlıyoruz" yanıtını verdi.
Zara, yeni arabesk albümü 'Derin Aşk 2'nin lansmanını önceki gece yaptı. Le Meridien Otel'de yapılan tanıtım gecesinde Zara'yı sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. Ebea92864b68ae6f7ff2f2ce7c91a898_530x419
Volkan Konak, "Normalde lansmanlara gidemiyorum ama kardeşim için geldim. Zara'mı yalnız bırakamam" diye konuştu. Geceye albümde sekiz şarkısı yer alan Burhan Bayar da katıldı.
Zara, yeni arabesk albümü 'Derin Aşk 2'nin lansmanını önceki gece yaptı. Le Meridien Otel'de yapılan tanıtım gecesinde Zara'yı sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. 55e4e1f20081ca18740553e4040f8f96_640x320
Behzat - Birgül Gerçeker, Zara, Ayşe Tolga

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]