Hostel gibi ucuz konaklama sağalyan mekanlarda nasıl tiplerle karşılaşılacağı hiç belli olmuyor.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Hostel gibi ucuz konaklama sağalyan mekanlarda nasıl tiplerle karşılaşılacağı hiç belli olmuyor. I_vote_lcap96%Hostel gibi ucuz konaklama sağalyan mekanlarda nasıl tiplerle karşılaşılacağı hiç belli olmuyor. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Hostel gibi ucuz konaklama sağalyan mekanlarda nasıl tiplerle karşılaşılacağı hiç belli olmuyor. I_vote_lcap1%Hostel gibi ucuz konaklama sağalyan mekanlarda nasıl tiplerle karşılaşılacağı hiç belli olmuyor. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Hostel gibi ucuz konaklama sağalyan mekanlarda nasıl tiplerle karşılaşılacağı hiç belli olmuyor. I_vote_lcap1%Hostel gibi ucuz konaklama sağalyan mekanlarda nasıl tiplerle karşılaşılacağı hiç belli olmuyor. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Hostel gibi ucuz konaklama sağalyan mekanlarda nasıl tiplerle karşılaşılacağı hiç belli olmuyor. I_vote_lcap3%Hostel gibi ucuz konaklama sağalyan mekanlarda nasıl tiplerle karşılaşılacağı hiç belli olmuyor. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hostel gibi ucuz konaklama sağalyan mekanlarda nasıl tiplerle karşılaşılacağı hiç belli olmuyor.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Hostel gibi ucuz konaklama sağalyan mekanlarda nasıl tiplerle karşılaşılacağı hiç belli olmuyor. 1624383039873
İngiltere, Birmingham'da YMCA adlı hostelde kalan 25 yaşındaki Chad Feeney bir yamyamın saldırısına maruz kaldı ve kulağının bir kısmını kaybetti.
Feeney'nin ifadesine göre, Feeney ve kulağını ısıran saldırgan kaldıkları hostelin ortak odasında sohbet ediyorlardı. Pizza ve az pişmiş et sevdiğini söyleyen Feeney bir anda saldırıya uğradığını ve konuştuğu kişinin suratını yumruklamaya başladığını söylüyor.

Saldırganı engellmeye çalıştığını belirten Feeney, “karşılık vermeye çalıştım ama bana  

göre çok iriydi. Sonra bir anda kulağımı ısırdığını fark ettim, sanki biri lahana yiyormuş gibi bir ses çıktı” diyor.
“Büyük bir parça koparmıştı, her yer kan oldu. Adamın ağzı kan içindeydi ve manyak gibi kendi kendine gülüoyrdu.”
Kulağının kopan parçasını bulamayan Feeney, adamın kopardığı parçayı yediğini düşünüyor.
“Delirmiş bir yamyam gibiydi, bana Hannibal Lecter'ı anımsattı. Onu bir yere kilitleyip anahtarı da kimsenin bulamayacağı bir yere atmalılar. Manyağın teki.”

Hostel gibi ucuz konaklama sağalyan mekanlarda nasıl tiplerle karşılaşılacağı hiç belli olmuyor. 1605068034882
Hastaneye kaldırılan Feeney'nin kulağına 9 dikiş atıldı ve saldırgan polisin yardımıyla hostelden çıkartıldı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]