TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederken kendini Beşiktaş Başkanı olarak anons etti.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederken kendini Beşiktaş Başkanı olarak anons etti. I_vote_lcap96%TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederken kendini Beşiktaş Başkanı olarak anons etti. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederken kendini Beşiktaş Başkanı olarak anons etti. I_vote_lcap1%TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederken kendini Beşiktaş Başkanı olarak anons etti. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederken kendini Beşiktaş Başkanı olarak anons etti. I_vote_lcap1%TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederken kendini Beşiktaş Başkanı olarak anons etti. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederken kendini Beşiktaş Başkanı olarak anons etti. I_vote_lcap3%TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederken kendini Beşiktaş Başkanı olarak anons etti. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederken kendini Beşiktaş Başkanı olarak anons etti.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, geçmişe döndü. Vodafone Arena’nın protokol açılışında, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’dan söz alan Demirören, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a katkılarından dolayı teşekkür ederken dili sürçtü.
Demirören, “Recep Tayyip Erdoğan’a Beşiktaş Başkanı olarak teşekkür ediyorum” derken, hatasının hemen farkına vardı. TFF Başkanı sözlerini, “Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olarak teşekkür ediyorum” diyerek hemen düzeltti. Demirören’in bu gafı salonda gülüşmelere yol açtı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]