Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_lcap96%Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_lcap1%Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_lcap1%Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_lcap3%Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fenerbahçe gelecek sezon için çalışmalarını şimdiden gizli gizli yürütüyor. Diego'nun performansından memnun olmayan Sarı-Lacivertli yönetimin listesine Inter'de oynayan Stevan Jovetic girdi.
Fenerbahçe, bonservisi Manchester City'de olan ve 10 numara pozisyonunda görev yapan Karadağlı oyuncu için İngiliz kulübünün kapısını çaldı. Manchester City ile 2018'e kadar sözleşmesi olan Jovetic'in sezon sonunda Inter'den ayrılacağı öğrenildi. İngiliz kulübünün gelecek sezon başına geçecek olan Pep Guardiola'nın kadrosunda düşünmediği Karadağlı yıldız için Sarı-Lacivertlilerin bir görüşme gerçekleştirdiği ifade edildi. Listesindeki isimlerle tek tek görüşen Fenerbahçe yönetiminin maliyet ve perfomans değerlendirmesi yaptıktan sonra kesin kararını vereceği ifade edildi.

PARTİZAN'DA YILDIZI PARLADI

Tottenham'ın da Jovetic ile ilgilendiği ancak bu transferde çok ısrarcı olmadığı belirlendi. 2006'da Sırbistan'ın Partizan kulübünde futbola başlayan 26 yaşındaki Jovetic performansıyla dikkatleri üzerine çekip Fiorentina'ya transfer oldu.

41 GOL ATTI

5 sezonda 111 maçta 41 gol atan Jovetic daha sonra Manchester City'ye transfer oldu. Yıldız futbolcu, sezon başında da Inter'e kiralandı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]