İrem Derici ve Rıza Esendemir neden boşandı?
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İrem Derici ve Rıza Esendemir neden boşandı? I_vote_lcap96%İrem Derici ve Rıza Esendemir neden boşandı? I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İrem Derici ve Rıza Esendemir neden boşandı? I_vote_lcap1%İrem Derici ve Rıza Esendemir neden boşandı? I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İrem Derici ve Rıza Esendemir neden boşandı? I_vote_lcap1%İrem Derici ve Rıza Esendemir neden boşandı? I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İrem Derici ve Rıza Esendemir neden boşandı? I_vote_lcap3%İrem Derici ve Rıza Esendemir neden boşandı? I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'dan Fenerbahçe maçı öncesi şaşırtan şampiyonluk kutlaması gelişmesi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:55:59

» Uğurcan Çakır cephesinden Galatasaray açıklaması geldi! Aylardır sezon sonunda imza atacağı konuşuluyordu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:53:59

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:52:41

» 22 maçlık galibiyet serisi sona erdi! Filenin Sultanları yenildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:30

» 2024 Voleybol Milletler Ligi'nde ilk maçlar oynandı! Direkt rakiplerimizden Almanya ve ABD net sonuçlarla güne damga vurdu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:31

» Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba taburcu oldu! Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:45:52

» Arka Sokaklar'a geri dönmüştü! Şevket Çoruh'un Serenay Sarıkaya göndermesi olay oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:44:49

» İstanbul'da milyonlarca liralık kuyumcu soygunu! Şüpheliler silahlarıyla birlikte havuzlu lüks rezidansta yakalandı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:19

» Rekabet Kurulundan Google kararı! Günlük para cezası uygulanacak
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:38:29

» Şarkıcı ve manken Ece Gürsel annesiyle pozlarını paylaştı! Sosyal medyada yorum yağdı: "Kimse inanmaz anne-kız"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:37:00

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İrem Derici ve Rıza Esendemir neden boşandı?

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

İrem Derici ve Rıza Esendemir neden boşandı? Rizabuyuk.jpg?v=3.0
Popçu İrem Derici ile Eylül 2014′te evlendiği Rıza Esendemir önceki gün tek celsede boşandı. İrem Derici geçen Ocak’ta şiddetli kavgaya tutuşup 10 gün ayrı kaldıkları sırada evliliklerinin yıprandığını söyledi. Kavga nedeni için ‘İncir çekirdeğini doldurmayan bir şeydi ne yazık ki’ açıklamasını yaptı. O kavganın nedenine ‘Magazin D’ ulaştı.

KULİSTE TARTIŞTILAR

İrem Derici 10 günlük krizi atlatıp barıştıkları zaman programa çıkıp şu açıklamayı yapmıştı: ‘Rıza kulisten çıkarken bana üzerime deri montumu almamı söyledi. ‘Yok aşkım bornoz bana yeter’ dedim. ‘Deri montu alacaksın’, ‘Bana ne bornozu giyeceğim’ diye kavgaya tutuştuk. İş öyle büyüdü ki ayrıldık.
Bende uçlarda olma durumu var. Beden olarak büyüyorum, ama kafa yaşım 18… İnsanlar başkasına aşık oluyor ya da daha büyük sorunlar yüzünden boşanıyor. Ama bizim çözemediğimiz konu bir mont.’

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]