İrem Derici yeni yaşıyla ilgili paylaşımda bulundu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İrem Derici yeni yaşıyla ilgili paylaşımda bulundu. I_vote_lcap96%İrem Derici yeni yaşıyla ilgili paylaşımda bulundu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İrem Derici yeni yaşıyla ilgili paylaşımda bulundu. I_vote_lcap1%İrem Derici yeni yaşıyla ilgili paylaşımda bulundu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İrem Derici yeni yaşıyla ilgili paylaşımda bulundu. I_vote_lcap1%İrem Derici yeni yaşıyla ilgili paylaşımda bulundu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İrem Derici yeni yaşıyla ilgili paylaşımda bulundu. I_vote_lcap3%İrem Derici yeni yaşıyla ilgili paylaşımda bulundu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İrem Derici yeni yaşıyla ilgili paylaşımda bulundu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Etkileyici sesiyle olduğu kadar çılgın tavırlarıyla da dikkatleri üzerine çeken İrem Derici yeni yaşına girmenin mutluluğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Derici, çocukluk fotoğraflarından oluşturduğu bir kolajın altına şu satırları yazdı:

İrem Derici yeni yaşıyla ilgili paylaşımda bulundu. Irem-derici-ic 

“21.03.1987, iyi ki doğurdun bu mendaburu be poncik annem jaleediz Ben hep bebeklik fotoğraflarıma baktığımda ağlarım. Çünkü büyümek, yaşlanmak, yaş almak … Çok saçma! 29 oldum dakikalar önce ama akıl yaşım reşit bile olmadı daha. Memnunum ben saftirik olmaktan, memnunum içimde 7/24 tetikte bi’ ergenin olmasından, gereğinden fazla iyi düşünmekten, 2 alıyorsam 5 vermekten. Çünkü bugüne kadar hiç zararını görmedim. Bana mutlu yıllar, huzurlu yaşlar, bana iyi geceler… Çok teşekkür ederim daha şimdiden başlayan birbirinden ciğerden kutlamalarınız için!

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]