Burcu Gönder’le dünya evine giren Bülent Emrah Parlak esprileriyle güldürdü.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Burcu Gönder’le dünya evine giren Bülent Emrah Parlak esprileriyle güldürdü. I_vote_lcap96%Burcu Gönder’le dünya evine giren Bülent Emrah Parlak esprileriyle güldürdü. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Burcu Gönder’le dünya evine giren Bülent Emrah Parlak esprileriyle güldürdü. I_vote_lcap1%Burcu Gönder’le dünya evine giren Bülent Emrah Parlak esprileriyle güldürdü. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Burcu Gönder’le dünya evine giren Bülent Emrah Parlak esprileriyle güldürdü. I_vote_lcap1%Burcu Gönder’le dünya evine giren Bülent Emrah Parlak esprileriyle güldürdü. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Burcu Gönder’le dünya evine giren Bülent Emrah Parlak esprileriyle güldürdü. I_vote_lcap3%Burcu Gönder’le dünya evine giren Bülent Emrah Parlak esprileriyle güldürdü. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Burcu Gönder’le dünya evine giren Bülent Emrah Parlak esprileriyle güldürdü.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Arnavutköy’de arkadaşlarıyla yemek yiyen Bülent Emrah Parlak habercileri görünce takılmadan edemedi. “Gelin buraya sizinle röportaj yapalım” diyerek habercilerden önce davranan oyuncu, kurallarını da koydu. Röportaj ben bitti demeden bitmez diyen Parlak esprileriyle kırdı geçirdi. Evlilik hakkında esprili bir şekilde, “Evlilik güzel olsa 8 yıl beklemezdim” diyen Emrah Parlak, “Sadi Celil’in filmi vardı. Oradan geliyorum. Çok güzel film olmuş. Ankara’daki olaylardan dolayı gala yapmadı. Çıtır bir gösterim yaptı. İnşallah bu üzücü olaylar bir daha yaşanmaz son bulur” diyerek teröre tepki göstermeyi de ihmal etmedi.

Burcu Gönder’le dünya evine giren Bülent Emrah Parlak esprileriyle güldürdü. Bulent-emrah-parlak-sli-6
İYİ OLAN KAZANSIN
Bülent Emrah Parlak derbi hakkında da, “İyi olan kazansın. Ben Beşiktaş taraftarıyım. Tabi ki bizim için iyi olan skoru isterim ama berabere biter diye düşünüyorum” dedi. Muhabirlerin soru sormasına fırsat vermeden kendisi soru yönelten Parlak, gazetecilerin özel hayatlarını sorarak espriler yapması kahkahaların atılmasına neden oldu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]