Yonca Evcimik, çok yakında sürprizlerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Yonca Evcimik, çok yakında sürprizlerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. I_vote_lcap96%Yonca Evcimik, çok yakında sürprizlerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Yonca Evcimik, çok yakında sürprizlerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. I_vote_lcap1%Yonca Evcimik, çok yakında sürprizlerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Yonca Evcimik, çok yakında sürprizlerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. I_vote_lcap1%Yonca Evcimik, çok yakında sürprizlerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Yonca Evcimik, çok yakında sürprizlerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. I_vote_lcap3%Yonca Evcimik, çok yakında sürprizlerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55:48

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54:35

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53:07

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51:33

» Ferdi Kadıoğlu için istenilen bonservisi kabul ettiler! Yıldız isim yeni sezonda 'Ada' yolcusu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:49:55

» Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! ''Fenerbahçe için gelin yeni bir sayfa açalım, ne yapacaksak birlikte yapalım''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:48:56

» Kerem İnan: "Galatasaray’ın minimum 3 gol atacağını düşünüyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:47:47

» Galatasaray-Fenerbahçe maçı için araba parasına bilet satılıyor! Tam 750 bin TL'ye onlarca bilet satışta...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:46:50

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:41:11

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:12

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Yonca Evcimik, çok yakında sürprizlerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yonca Evcimik, çok yakında sürprizlerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yonca-evcimik-yillar1_400

Geçtiğimiz hafta New York'a giden Yoncimik, orada yaşayan genç yetenek fotoğraf sanatçısı Meze Özeren ile gerçekleştirdiği çekimler ve çok yakında çıkaracağı yeni şarkısıyla kendinden söz ettirmeye hazırlanıyor. Birbirinden farklı ve çarpıcı fotoğraflara imza attığını söyleyen şarkıcı "New York'ta yetenekli bir arkadaş bulmuşken beraber güzel bir çekim yaptık. Ama önümüzdeki günler için bol sürprizlerim var.

Yonca Evcimik, çok yakında sürprizlerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yonca-evcimik-yillar1_40

Esas çekimi önümüzdeki hafta İstanbul'da yapıyorum" dedi. Bir süredir yeni şarkısı için stüdyo çalışmalarını sürdüren Yoncimik, şarkısını da çok yakında dinleyicileriyle buluşturacak.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]