Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde vefat eden annesinin kolyesini Çağla Şikel'e verdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde vefat eden annesinin kolyesini Çağla Şikel'e verdi. I_vote_lcap96%Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde vefat eden annesinin kolyesini Çağla Şikel'e verdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde vefat eden annesinin kolyesini Çağla Şikel'e verdi. I_vote_lcap1%Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde vefat eden annesinin kolyesini Çağla Şikel'e verdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde vefat eden annesinin kolyesini Çağla Şikel'e verdi. I_vote_lcap1%Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde vefat eden annesinin kolyesini Çağla Şikel'e verdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde vefat eden annesinin kolyesini Çağla Şikel'e verdi. I_vote_lcap3%Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde vefat eden annesinin kolyesini Çağla Şikel'e verdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'dan Fenerbahçe maçı öncesi şaşırtan şampiyonluk kutlaması gelişmesi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:55:59

» Uğurcan Çakır cephesinden Galatasaray açıklaması geldi! Aylardır sezon sonunda imza atacağı konuşuluyordu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:53:59

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:52:41

» 22 maçlık galibiyet serisi sona erdi! Filenin Sultanları yenildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:30

» 2024 Voleybol Milletler Ligi'nde ilk maçlar oynandı! Direkt rakiplerimizden Almanya ve ABD net sonuçlarla güne damga vurdu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:31

» Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba taburcu oldu! Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:45:52

» Arka Sokaklar'a geri dönmüştü! Şevket Çoruh'un Serenay Sarıkaya göndermesi olay oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:44:49

» İstanbul'da milyonlarca liralık kuyumcu soygunu! Şüpheliler silahlarıyla birlikte havuzlu lüks rezidansta yakalandı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:19

» Rekabet Kurulundan Google kararı! Günlük para cezası uygulanacak
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:38:29

» Şarkıcı ve manken Ece Gürsel annesiyle pozlarını paylaştı! Sosyal medyada yorum yağdı: "Kimse inanmaz anne-kız"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:37:00

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde vefat eden annesinin kolyesini Çağla Şikel'e verdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Manken Çağla Şikel önceki gün Akmerkez Serafina’daydı. Mekan çıkışı soruları yanıtlayan Şikel, boynundaki kolyesinin anlamını açıklamasına rağmen, hala hayranlarının sorular sorduğunu söyleyerek; “İşleri güçleri yok, kolyem konusunda hala tepkiler geliyor. Haç işaretiyle alakası yok kolyemin; çocuklarımın adı yazıyor” dedi.
Diğer kolyesinin sorulmasına ise Şikel; “Bu kolye Emre’nin annesinindi yakın zamanda vefat edince Emre de benim boynumda kalmasını istedi” dedi.
Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde vefat eden annesinin kolyesini Çağla Şikel'e verdi. Caglaic

Çocuklarının hızla büyüdüğünü söyleyen Şikel; “Onların adı geçince bile yüreğimin teli sızlıyor. Enteresan bir duygu yaşatıyorlar” bana dedi. Kız çocuk istiyor musunuz sorusuna ise Çağla Şikel; “Ben zaten çocuk istiyorum. Kız veya erkek farketmez ama bana hep kız çocuk sana yakışır diyorlar. Ama hemen bir kız çocuk sahibi olursam yakışıklılar kızın kafasını ezerler” diye konuştu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]