L’Oreal Paris Elseve’in yeni güzellik elçisi Aslı Enver oldu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

L’Oreal Paris Elseve’in yeni güzellik elçisi Aslı Enver oldu. I_vote_lcap96%L’Oreal Paris Elseve’in yeni güzellik elçisi Aslı Enver oldu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
L’Oreal Paris Elseve’in yeni güzellik elçisi Aslı Enver oldu. I_vote_lcap1%L’Oreal Paris Elseve’in yeni güzellik elçisi Aslı Enver oldu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
L’Oreal Paris Elseve’in yeni güzellik elçisi Aslı Enver oldu. I_vote_lcap1%L’Oreal Paris Elseve’in yeni güzellik elçisi Aslı Enver oldu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
L’Oreal Paris Elseve’in yeni güzellik elçisi Aslı Enver oldu. I_vote_lcap3%L’Oreal Paris Elseve’in yeni güzellik elçisi Aslı Enver oldu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

L’Oreal Paris Elseve’in yeni güzellik elçisi Aslı Enver oldu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Markanın Cansu Dere ve Fahriye Evcen’den sonra bir diğer marka yüzü olan Aslı Enver, önceki gün Four Seaons Otel’de gazetecilerle bir araya gelerek, kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi.
L’Oreal Paris Elseve’in yeni güzellik elçisi Aslı Enver oldu. Asli-enver-sli-3

Cansu Dere, Fahriye Evcen’le birlikte reklam filminin çekimlerini Yunanistan’da gerçekleştirdiğini belirten Aslı Enver, ”Benim ilk defa saç reklamım oldu o yüzden değişik bir tecrübe olduğunu söyleyebilirim” dedi.

L’Oreal Paris Elseve’in yeni güzellik elçisi Aslı Enver oldu. Asli-enver-sli-9

2016 yılının kendisine her anlamda uğurlu geldiğini dile getiren Aslı Enver, ”Yeni bir dizi anlaşmasına imza attım, böylesine büyük bir markanın yüzü oldum ve evet güzel giden bir birlikteliğim var” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]