Dolandırıcılar ünlü şarkıcı Sıla'nın adını kullanıp, bir mekanı menajeri gibi arayıp, dolandırdılar.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Dolandırıcılar ünlü şarkıcı Sıla'nın adını kullanıp, bir mekanı menajeri gibi arayıp, dolandırdılar. I_vote_lcap96%Dolandırıcılar ünlü şarkıcı Sıla'nın adını kullanıp, bir mekanı menajeri gibi arayıp, dolandırdılar. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Dolandırıcılar ünlü şarkıcı Sıla'nın adını kullanıp, bir mekanı menajeri gibi arayıp, dolandırdılar. I_vote_lcap1%Dolandırıcılar ünlü şarkıcı Sıla'nın adını kullanıp, bir mekanı menajeri gibi arayıp, dolandırdılar. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Dolandırıcılar ünlü şarkıcı Sıla'nın adını kullanıp, bir mekanı menajeri gibi arayıp, dolandırdılar. I_vote_lcap1%Dolandırıcılar ünlü şarkıcı Sıla'nın adını kullanıp, bir mekanı menajeri gibi arayıp, dolandırdılar. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Dolandırıcılar ünlü şarkıcı Sıla'nın adını kullanıp, bir mekanı menajeri gibi arayıp, dolandırdılar. I_vote_lcap3%Dolandırıcılar ünlü şarkıcı Sıla'nın adını kullanıp, bir mekanı menajeri gibi arayıp, dolandırdılar. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Dolandırıcılar ünlü şarkıcı Sıla'nın adını kullanıp, bir mekanı menajeri gibi arayıp, dolandırdılar.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

İstanbul’da daha önce terör suçundan hapis yatan Ali Ş., iddiaya göre restoran sahibi Orhan Yılmaz’ı arayarak, Sıla’nın menajeri olduğunu ve sanatçının mekânda sahne alabileceğini söyledi.
İkili anlaştı. Ali Ş., Yılmaz’dan 25 bin TL aldı. Sıla, söz konusu tarihte sahneye çıkamayınca Yılmaz, paranın peşine düştü. Ancak Ali Ş., “Parayı unut. Ben örgütten yattım çıktım” diyerek Yılmaz’ı tehdit etti. Yılmaz’ın şikayeti üzerine Ali Ş. hakkında ‘tehdit’ davası açıldı.
Dolandırıcılar ünlü şarkıcı Sıla'nın adını kullanıp, bir mekanı menajeri gibi arayıp, dolandırdılar. Silaic

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]