Programa telefonla katılan kadın izleyicinin “Felçli eşimi kaynımla aldatıyorum” itirafı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şoke etti.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Programa telefonla katılan kadın izleyicinin “Felçli eşimi kaynımla aldatıyorum” itirafı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şoke etti. I_vote_lcap96%Programa telefonla katılan kadın izleyicinin “Felçli eşimi kaynımla aldatıyorum” itirafı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şoke etti. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Programa telefonla katılan kadın izleyicinin “Felçli eşimi kaynımla aldatıyorum” itirafı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şoke etti. I_vote_lcap1%Programa telefonla katılan kadın izleyicinin “Felçli eşimi kaynımla aldatıyorum” itirafı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şoke etti. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Programa telefonla katılan kadın izleyicinin “Felçli eşimi kaynımla aldatıyorum” itirafı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şoke etti. I_vote_lcap1%Programa telefonla katılan kadın izleyicinin “Felçli eşimi kaynımla aldatıyorum” itirafı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şoke etti. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Programa telefonla katılan kadın izleyicinin “Felçli eşimi kaynımla aldatıyorum” itirafı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şoke etti. I_vote_lcap3%Programa telefonla katılan kadın izleyicinin “Felçli eşimi kaynımla aldatıyorum” itirafı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şoke etti. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Programa telefonla katılan kadın izleyicinin “Felçli eşimi kaynımla aldatıyorum” itirafı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şoke etti.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

5 aylık evliyken eşinin geçirdiği trafik kazası sonucu omur ilik felci olduğunu belirten kadın izleyici, “O zaman 4 aylık hamileydim. Ancak üzüntüden çocuğumu da kaybettim. Eşimin eli ayağı tutmuyor. Belli bir zamana kadar eşimi aldatmam diye düşünüyordum. Bundan 7 ay önce hayatıma kaynım girdi. Aramızda değişik bir şey oldu. Kendisi benden küçük ve bekar. Ona aşık oldum” şeklinde konuştu.Kadın izleyicinin bu sözleri karşısında büyük şaşkınlık yaşayan sunucular, bunun çok yanlış olduğunu belirterek kadını yayından aldılar.
Programa telefonla katılan kadın izleyicinin “Felçli eşimi kaynımla aldatıyorum” itirafı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şoke etti. Kaynim

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]