Mario Gomez, başlangıçta şüphe sahibi olsa da, Beşiktaş'a gelmekle doğru bir karar aldığını düşünüyor. Fenerbahçe ile oynanacak derbi hakkında da konuşan Alman golcü, aynı zamanda Podolski hakkında da konuştu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Mario Gomez, başlangıçta şüphe sahibi olsa da, Beşiktaş'a gelmekle doğru bir karar aldığını düşünüyor. Fenerbahçe ile oynanacak derbi hakkında da konuşan Alman golcü, aynı zamanda Podolski hakkında da konuştu. I_vote_lcap96%Mario Gomez, başlangıçta şüphe sahibi olsa da, Beşiktaş'a gelmekle doğru bir karar aldığını düşünüyor. Fenerbahçe ile oynanacak derbi hakkında da konuşan Alman golcü, aynı zamanda Podolski hakkında da konuştu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Mario Gomez, başlangıçta şüphe sahibi olsa da, Beşiktaş'a gelmekle doğru bir karar aldığını düşünüyor. Fenerbahçe ile oynanacak derbi hakkında da konuşan Alman golcü, aynı zamanda Podolski hakkında da konuştu. I_vote_lcap1%Mario Gomez, başlangıçta şüphe sahibi olsa da, Beşiktaş'a gelmekle doğru bir karar aldığını düşünüyor. Fenerbahçe ile oynanacak derbi hakkında da konuşan Alman golcü, aynı zamanda Podolski hakkında da konuştu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Mario Gomez, başlangıçta şüphe sahibi olsa da, Beşiktaş'a gelmekle doğru bir karar aldığını düşünüyor. Fenerbahçe ile oynanacak derbi hakkında da konuşan Alman golcü, aynı zamanda Podolski hakkında da konuştu. I_vote_lcap1%Mario Gomez, başlangıçta şüphe sahibi olsa da, Beşiktaş'a gelmekle doğru bir karar aldığını düşünüyor. Fenerbahçe ile oynanacak derbi hakkında da konuşan Alman golcü, aynı zamanda Podolski hakkında da konuştu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Mario Gomez, başlangıçta şüphe sahibi olsa da, Beşiktaş'a gelmekle doğru bir karar aldığını düşünüyor. Fenerbahçe ile oynanacak derbi hakkında da konuşan Alman golcü, aynı zamanda Podolski hakkında da konuştu. I_vote_lcap3%Mario Gomez, başlangıçta şüphe sahibi olsa da, Beşiktaş'a gelmekle doğru bir karar aldığını düşünüyor. Fenerbahçe ile oynanacak derbi hakkında da konuşan Alman golcü, aynı zamanda Podolski hakkında da konuştu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Mario Gomez, başlangıçta şüphe sahibi olsa da, Beşiktaş'a gelmekle doğru bir karar aldığını düşünüyor. Fenerbahçe ile oynanacak derbi hakkında da konuşan Alman golcü, aynı zamanda Podolski hakkında da konuştu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Mario Gomez, Beşiktaş'ı Şampiyonlar Ligi'nde oynama hedefine ve kalitesine sahip bir takım olduğu için seçtiğini vurguladı.

Sezon başında Fiorentina'dan kiralanan Alman golcü bu sezon gösterdiği performansla taraftarların sevgilisi haline gelmiş durumda.

Bild'e kapsamlı bir röportaj veren Gomez, Beşiktaş'a gelmeden önce şüphe sahibi olmasına rağmen forma giydikçe ne kadar doğru bir karar aldığına ikna olduğunu belirtti. İşte Gomez'in röportajından çarpıcı bölümler:

"BAŞLANGIÇTA ŞÜPHELERİM VARDI"

Beşiktaş'a gelmeden önce bir hayli düşündüm. Türkiye'ye gelirken neye adım atacağımı tam olarak bilmiyordum. Şüphelerim vardı. Benim için önemli olan şey şuydu: 'Şampiyonlar Ligi'nde yer almak istiyoruz ve bunu başaracak kalitemiz var' diyebilen bir takıma gitmek.

Şu an forma giydiğim ligin kalitesi açısından geri adım atmış olabilirim ama önemli olan hangi ligde oynarsanız oynayın, gol atabilmek. Her hafta gol atmak ve kazanmak. Böyle olunca kendinizi iyi hissediyorsunuz. Beşiktaş'a gelmek benim için doğru karardı.

"TARAFTARIN DA ŞÜPHELERİ VARDI"

Takıma ilk geldiğimde taraftar da bana karşı şüpheyle yaklaştı. Beni tanıyorlardı ama Fiorentina'da çok sakatlandığımı da biliyorlardı. İlk bir iki haftada pek iyi değildim ama daha sonra benim tutkuyla ve bağlılıkla oynayan bir futbolcu olduğumu, burada olmaktan zevk aldığımı anladılar.

"HERKES BU MAÇTAN BAHSEDİYOR"

Fenerbahçe derbisi için çok heyecanlıyım. Onların stadında ilk kez forma giyeceğim. Tüm şehir bu maçtan bahsediyor çünkü şampiyonluk adına belirleyici bir sonuç ortaya çıkabilir.

"İSTANBUL'DA EVİMDE GİBİ HİSSEDİYORUM"

İstanbul'da şehir merkezinde yaşıyoruz. Hem batı kültürünün hem de doğu kültürünün hakim olduğu bir yer. Şehrin bir kısmında rahatça dolaşabiliyorum. Düşündüğümden daha özgürce hareket edebiliyorum.

"PODOLSKI İLE GÖRÜŞEMİYORUZ"

Galatasaray forması giyen Lukas Podolski ile sadece bir kez görüşebildik. Onda da takımlarımız birbirine karşı oynadı. O Şampiyonlar Ligi'nde ben ise Avrupa Ligi'nde oynadığım için hafta içi de görüşme şansımız olmadı. SMS ya da Whatsapp aracılığıyla konuşuyoruz. İstanbul'da da aynı bölgede yaşamıyoruz. 18 milyonluk bir şehirde birbirimize tahmin edilenden daha uzağız.

"ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ"

Türkiye'de şampiyon Beşiktaş olur. Şampiyonlar Ligi'ni Bayern Münih'in almasını isterim ama Barcelona da çok güçlü. Euro 2016'da favorim Almanya ama İspanya ve Fransa da iyi takımlar.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]