Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında "Benim bir kaynaktan aldığım duyuma göre UEFA tarafından Galatasaray'a bir yıl ceza verilecek ama bu ceza ertelenecek. Gelebilecek cezalardan biri ve en kötüsü de kadro kısıtlaması cezası" d
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında "Benim bir kaynaktan aldığım duyuma göre UEFA tarafından Galatasaray'a bir yıl ceza verilecek ama bu ceza ertelenecek. Gelebilecek cezalardan biri ve en kötüsü de kadro kısıtlaması cezası" d I_vote_lcap96%Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında "Benim bir kaynaktan aldığım duyuma göre UEFA tarafından Galatasaray'a bir yıl ceza verilecek ama bu ceza ertelenecek. Gelebilecek cezalardan biri ve en kötüsü de kadro kısıtlaması cezası" d I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında "Benim bir kaynaktan aldığım duyuma göre UEFA tarafından Galatasaray'a bir yıl ceza verilecek ama bu ceza ertelenecek. Gelebilecek cezalardan biri ve en kötüsü de kadro kısıtlaması cezası" d I_vote_lcap1%Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında "Benim bir kaynaktan aldığım duyuma göre UEFA tarafından Galatasaray'a bir yıl ceza verilecek ama bu ceza ertelenecek. Gelebilecek cezalardan biri ve en kötüsü de kadro kısıtlaması cezası" d I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında "Benim bir kaynaktan aldığım duyuma göre UEFA tarafından Galatasaray'a bir yıl ceza verilecek ama bu ceza ertelenecek. Gelebilecek cezalardan biri ve en kötüsü de kadro kısıtlaması cezası" d I_vote_lcap1%Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında "Benim bir kaynaktan aldığım duyuma göre UEFA tarafından Galatasaray'a bir yıl ceza verilecek ama bu ceza ertelenecek. Gelebilecek cezalardan biri ve en kötüsü de kadro kısıtlaması cezası" d I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında "Benim bir kaynaktan aldığım duyuma göre UEFA tarafından Galatasaray'a bir yıl ceza verilecek ama bu ceza ertelenecek. Gelebilecek cezalardan biri ve en kötüsü de kadro kısıtlaması cezası" d I_vote_lcap3%Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında "Benim bir kaynaktan aldığım duyuma göre UEFA tarafından Galatasaray'a bir yıl ceza verilecek ama bu ceza ertelenecek. Gelebilecek cezalardan biri ve en kötüsü de kadro kısıtlaması cezası" d I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'dan Fenerbahçe maçı öncesi şaşırtan şampiyonluk kutlaması gelişmesi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:55:59

» Uğurcan Çakır cephesinden Galatasaray açıklaması geldi! Aylardır sezon sonunda imza atacağı konuşuluyordu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:53:59

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:52:41

» 22 maçlık galibiyet serisi sona erdi! Filenin Sultanları yenildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:30

» 2024 Voleybol Milletler Ligi'nde ilk maçlar oynandı! Direkt rakiplerimizden Almanya ve ABD net sonuçlarla güne damga vurdu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:31

» Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba taburcu oldu! Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:45:52

» Arka Sokaklar'a geri dönmüştü! Şevket Çoruh'un Serenay Sarıkaya göndermesi olay oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:44:49

» İstanbul'da milyonlarca liralık kuyumcu soygunu! Şüpheliler silahlarıyla birlikte havuzlu lüks rezidansta yakalandı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:19

» Rekabet Kurulundan Google kararı! Günlük para cezası uygulanacak
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:38:29

» Şarkıcı ve manken Ece Gürsel annesiyle pozlarını paylaştı! Sosyal medyada yorum yağdı: "Kimse inanmaz anne-kız"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:37:00

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında "Benim bir kaynaktan aldığım duyuma göre UEFA tarafından Galatasaray'a bir yıl ceza verilecek ama bu ceza ertelenecek. Gelebilecek cezalardan biri ve en kötüsü de kadro kısıtlaması cezası" d

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

NTV Spor’da yayınlanan Spor Servisi programında futbol gündemini değerlendiren Mehmet Demirkol, “Umarım Galatasaray’a ceza çıkmaz. Çünkü gerçekten ceza gelmemesi için uğraşıyorlar. Burak Yılmaz’ı sattılar daha ne olsun. Uğraşmayan bir kulüp olsa ceza çıksın derim. Çıksın ki kendine gelsin” dedi.
“Galatasaray şu an bu rehabilitasyonu kaldıramam diyor”

Ceza denilen şey eninde sonunda bir rehabilitasyondur. Sana ceza veriyorum git kendini topla iyileş gel demektir. Ama Galatasaray şu an ben bu rehabilitasyonu kaldıramam diyor. Galatasaray 4 yıllık plan için gidiyorum deseydi UEFA dinlerdi. Ama o gün apar topar şekilde iki yılda halledeceğiz dediler. UEFA’da bize iki yıl dediniz ama transferler yaptınız dedi. Ceza gelecekse şimdi için değil geşmişteki dönem için verilecek.

“Galatasaray’a bir yıl ceza verilecek ama ceza ertelenecek”

Benim bir kaynaktan aldığım duyuma göre UEFA tarafından Galatasaray’a bir yıl ceza verilecek ama bu ceza ertelenecek. Gelebilecek cezalardan biri ve en kötüsü de kadro kısıtlaması cezası. Bence Galatasaray maçına Rus hakemin atanmasıyla ilgili hiçbir sorun olmaz. Çünkü hakem kendisini UEFA’ya beğendirecek.

Aziz Yıldırım, Mayıs’ta görevi bırakırsa ne olacak?

Aziz Yıldırım geldi, sorunları çözdü. Peki siz bu sorunları çözemiyor musunuz? Koskoca van Persie… Peki Aziz Yıldırım, Mayıs ayında görevi bırakırsa ne olacak? O zaman sorunları kim çözecek? Van Persie sakatsa niye alındı o zaman bu adam? Bu kadar para sokağa mı atıldı? Adam ‘ben sakat değilim’ diyor.

Türk futbolunda en çok istifaya davet edilen kişi federasyon başkanıdır. Ancak ne değişiyor?

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]