Eski manken Deniz Akkaya, önceki akşam bir ayrılıp bir barıştığı uzatmalı sevgilisi Murat Varol ile bir alışveriş merkezinde buluştu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Eski manken Deniz Akkaya, önceki akşam bir ayrılıp bir barıştığı uzatmalı sevgilisi Murat Varol ile bir alışveriş merkezinde buluştu. I_vote_lcap96%Eski manken Deniz Akkaya, önceki akşam bir ayrılıp bir barıştığı uzatmalı sevgilisi Murat Varol ile bir alışveriş merkezinde buluştu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Eski manken Deniz Akkaya, önceki akşam bir ayrılıp bir barıştığı uzatmalı sevgilisi Murat Varol ile bir alışveriş merkezinde buluştu. I_vote_lcap1%Eski manken Deniz Akkaya, önceki akşam bir ayrılıp bir barıştığı uzatmalı sevgilisi Murat Varol ile bir alışveriş merkezinde buluştu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Eski manken Deniz Akkaya, önceki akşam bir ayrılıp bir barıştığı uzatmalı sevgilisi Murat Varol ile bir alışveriş merkezinde buluştu. I_vote_lcap1%Eski manken Deniz Akkaya, önceki akşam bir ayrılıp bir barıştığı uzatmalı sevgilisi Murat Varol ile bir alışveriş merkezinde buluştu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Eski manken Deniz Akkaya, önceki akşam bir ayrılıp bir barıştığı uzatmalı sevgilisi Murat Varol ile bir alışveriş merkezinde buluştu. I_vote_lcap3%Eski manken Deniz Akkaya, önceki akşam bir ayrılıp bir barıştığı uzatmalı sevgilisi Murat Varol ile bir alışveriş merkezinde buluştu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Eski manken Deniz Akkaya, önceki akşam bir ayrılıp bir barıştığı uzatmalı sevgilisi Murat Varol ile bir alışveriş merkezinde buluştu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Eski manken Deniz Akkaya, önceki akşam bir ayrılıp bir barıştığı uzatmalı sevgilisi Murat Varol ile bir alışveriş merkezinde buluştu. 661

Varol 3 saat sonra tek başına ayrılırken, Akkaya basın mensuplarının kendisine yönelttiği soruları yanıtladı. Sık sık şiddet iddialarıyla gündeme gelen ilişkisiyle ilgili evlilik sorularını cevaplayan Akkaya, “Evlilikten korkmuyorum, korkarak hiçbir yola girmedim. Yaşadığımız bazı sıkıntılar oldu ama bu beni korkutmaz” dedi.
“Beşiktaş Evlendirme Dairesi neyimize yetmiyor”
Son dönemde pek çok ünlünün yaptığı gibi kendisinin de yurtdışında evlenmeyi düşünebileceğini söyleyen Deniz Akkaya, “Ama artık gösterişten uzak duruyoruz. O yüzden Beşiktaş Evlendirme Dairesi neyimize yetmiyor” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]