BİR arkadaşıyla İstanbul Etiler’de akşam yemeği yiyen şarkıcı Hatice, alkollü olarak direksiyon başına geçti.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

BİR arkadaşıyla İstanbul Etiler’de akşam yemeği yiyen şarkıcı Hatice, alkollü olarak direksiyon başına geçti. I_vote_lcap96%BİR arkadaşıyla İstanbul Etiler’de akşam yemeği yiyen şarkıcı Hatice, alkollü olarak direksiyon başına geçti. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
BİR arkadaşıyla İstanbul Etiler’de akşam yemeği yiyen şarkıcı Hatice, alkollü olarak direksiyon başına geçti. I_vote_lcap1%BİR arkadaşıyla İstanbul Etiler’de akşam yemeği yiyen şarkıcı Hatice, alkollü olarak direksiyon başına geçti. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
BİR arkadaşıyla İstanbul Etiler’de akşam yemeği yiyen şarkıcı Hatice, alkollü olarak direksiyon başına geçti. I_vote_lcap1%BİR arkadaşıyla İstanbul Etiler’de akşam yemeği yiyen şarkıcı Hatice, alkollü olarak direksiyon başına geçti. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
BİR arkadaşıyla İstanbul Etiler’de akşam yemeği yiyen şarkıcı Hatice, alkollü olarak direksiyon başına geçti. I_vote_lcap3%BİR arkadaşıyla İstanbul Etiler’de akşam yemeği yiyen şarkıcı Hatice, alkollü olarak direksiyon başına geçti. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BİR arkadaşıyla İstanbul Etiler’de akşam yemeği yiyen şarkıcı Hatice, alkollü olarak direksiyon başına geçti.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

BİR arkadaşıyla İstanbul Etiler’de akşam yemeği yiyen şarkıcı Hatice, alkollü olarak direksiyon başına geçti. Polis çevirmesinde alkolmetreye üflemesi istenince şarkıcı önce üflememek için direndi, sonra çıkan 75 promil ölçümüne “Sadece iki kadeh şarap içtim. Bu alet bozuk” diyerek itiraz etti. “Siz benim kim olduğumu biliyor musunuz? Sizi buradan sürgün ettiririm” sözleriyle tehdit ettiği polis memurlarının uyarısı üzerine konuşma tarzını değiştiren Hatice’nin ehliyetine altı ay süreyle el konuldu.
BİR arkadaşıyla İstanbul Etiler’de akşam yemeği yiyen şarkıcı Hatice, alkollü olarak direksiyon başına geçti. 281

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]