Bülent Ersoy, davetli olduğu düğün salonuna girince yaptığı espriyle dikkatleri üzerine çekti.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Bülent Ersoy, davetli olduğu düğün salonuna girince yaptığı espriyle dikkatleri üzerine çekti. I_vote_lcap96%Bülent Ersoy, davetli olduğu düğün salonuna girince yaptığı espriyle dikkatleri üzerine çekti. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Bülent Ersoy, davetli olduğu düğün salonuna girince yaptığı espriyle dikkatleri üzerine çekti. I_vote_lcap1%Bülent Ersoy, davetli olduğu düğün salonuna girince yaptığı espriyle dikkatleri üzerine çekti. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Bülent Ersoy, davetli olduğu düğün salonuna girince yaptığı espriyle dikkatleri üzerine çekti. I_vote_lcap1%Bülent Ersoy, davetli olduğu düğün salonuna girince yaptığı espriyle dikkatleri üzerine çekti. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Bülent Ersoy, davetli olduğu düğün salonuna girince yaptığı espriyle dikkatleri üzerine çekti. I_vote_lcap3%Bülent Ersoy, davetli olduğu düğün salonuna girince yaptığı espriyle dikkatleri üzerine çekti. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bülent Ersoy, davetli olduğu düğün salonuna girince yaptığı espriyle dikkatleri üzerine çekti.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Bülent Ersoy ve Burcu Esmersoy’un nikah şahitliğini yaptığı ve birçok ünlü ismin katıldığı, Kanal D muhabiri Hasan Kocabıyık’ın düğünü önceki gün Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde gerçekleşti.
Bülent Ersoy, davetli olduğu düğün salonuna girince yaptığı espriyle dikkatleri üzerine çekti. Bulent-ersoy-sli-2

Dokuz yıldır birlikte olduğu İklime Pınar ile hayatını birleştiren Hasan Kocabıyık’ın düğününe aralarında; Murat Dalkılıç, Linet, Mehmet Aslan, Nadide Sultan ve Ürkan Miras’ın yanı sıra birçok ünlü isim katıldı. Nikah törenine 1.5 saat geç gelerek herkesi bekleten Diva Bülent Ersoy, adeta düğüne damgasını vurdu. Nikah salonuna girer girmez, ”Ben bu düğüne şahit olarak değil gelin olarak geldim, herkes ona göre davransın” diyerek şahit koltuğu yerine gelinin oturacağı koltuğa oturan Bülent Ersoy, herkesi kahkahaya boğdu.
Bülent Ersoy, davetli olduğu düğün salonuna girince yaptığı espriyle dikkatleri üzerine çekti. Bulent-ersoy-sli-4

Nikah töreninin başlamasıyla beraber muzipliklerine devam eden Bülent Ersoy, ”Benim gibi afet bir hatun dururken, bu sıska hatunu mu aldın Hasan! Allah seni bildiği gibi yapsın” dedi. Nikaha siyahlara bürünmüş haliyle gelen Bülent Ersoy, gelin-damadın evet demeleriyle birlikte de bayılmış numarası yapması salonda bulunan herkesi kırdı geçirdi.

Bülent Ersoy, davetli olduğu düğün salonuna girince yaptığı espriyle dikkatleri üzerine çekti. Bulent-ersoy-sli-9

Nikah işlemleri sonrası takı törenine geçen Bülent Ersoy, basın mensuplarının ne takacağını sorması üzerine ise, ”Ne takacağımı söylemek istemiyorum ama ben Bülent Ersoy’um en ufağı 5′i 1 yerde takarım” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]