Çektiği filmlerle olduğu kadar gece hayatıyla da dikkat çeken Cem Yılmaz'a evlilik sorusu soruldu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Çektiği filmlerle olduğu kadar gece hayatıyla da dikkat çeken Cem Yılmaz'a evlilik sorusu soruldu. I_vote_lcap96%Çektiği filmlerle olduğu kadar gece hayatıyla da dikkat çeken Cem Yılmaz'a evlilik sorusu soruldu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Çektiği filmlerle olduğu kadar gece hayatıyla da dikkat çeken Cem Yılmaz'a evlilik sorusu soruldu. I_vote_lcap1%Çektiği filmlerle olduğu kadar gece hayatıyla da dikkat çeken Cem Yılmaz'a evlilik sorusu soruldu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Çektiği filmlerle olduğu kadar gece hayatıyla da dikkat çeken Cem Yılmaz'a evlilik sorusu soruldu. I_vote_lcap1%Çektiği filmlerle olduğu kadar gece hayatıyla da dikkat çeken Cem Yılmaz'a evlilik sorusu soruldu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Çektiği filmlerle olduğu kadar gece hayatıyla da dikkat çeken Cem Yılmaz'a evlilik sorusu soruldu. I_vote_lcap3%Çektiği filmlerle olduğu kadar gece hayatıyla da dikkat çeken Cem Yılmaz'a evlilik sorusu soruldu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Çektiği filmlerle olduğu kadar gece hayatıyla da dikkat çeken Cem Yılmaz'a evlilik sorusu soruldu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yüksel Aksu’nun İftarlık Gazoz filminde yer alarak büyük beğeni kazanan Cem Yılmaz, önceki akşam yakın dostu Mazhar Alanson’un konserini izleyenler arasındaydı. Konseri büyük bir keyifle takip eden usta komedyen bir anda Alanson’dan gelen soruyla şaşkına döndü.

SÜTTEN AĞZIM YANDI
Mazhar Alanson, Zorlu PSM’de verdiği konsere giden ünlü komedyene herkesin içinde “Sevgilin var herhalde, eee evlilik ne zaman?” diye sordu. Cem Yılmaz ise şu yanıtı verdi: “Abi ben o işi bir kere yaptım. Sütten ağzım yandı, bir daha da o topa girmem!”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]